• SMART BOARD 6000S
  nejvyšší model řady využívá Chytrý dotyk - automatické rozpoznání dotyku prstem pro ovládání, dotyku popisovačem pro psaní a dotyku pěstí (nebo dlaní, houbičkou) pro mazání digitálního inkoustu. Navíc obsahuje i technologii Pen ID, tedy automatické rozpoznání černého a červeného popisovače – při současné práci dvou žáků mohou psát oba současně a zároveň každý jinou barvou a další 4 popisovače (zelený, modrý, oranžový, fialový) lze dokoupit. Displej je také vybaven vestavěným mikrofonem, který lze využít pro smíšenou výuku v některé aplikaci pro online komunikaci. 
  Součástí je IQ expierence modul, který umožňuje práci bez připojeného počítače. Přímo v displeji je předinstalovaná aplikace pro práci se soubory.

 • SMART BOARD MX 
  také nabízí Chytrý dotyk, IQ Expierence včetně práce se SMART Notebook soubory a propojením na Lumio by SMART a to vše za výhodnější cenu než 6000S. 

 • SMART BOARD GX 
  je jednoduchý dotykový displej s multidotykem a 2 popisovači. Neobsahuje SMARTí IQ expierence modul, ale i tak najdeme SMART Notebook nebo přímé propojení do Lumio by SMART, dále v displeji najdeme prohlížeč webových stránek, aplikaci pro bezdrátové sdílení obrazu a možnost instalovat další aplikace.
  • PROWISE DISPLEJE
   pro napnuté rozpočty mohou být zajímavé interaktivní displeje Prowise Touchscreen TEN, které je možné doplnit o PC modul přímo vestavěný v displeji, některý z mnoha stojanů nebo bílá křídla pro psaní fixem. 

  Líbí se vám tento produkt?

  Spojte se s námi a my pro vás vybereme to nejlepší.