Proč školení od nás

Na trhu je velké množství kurzů, učitelé se cítí přeškolení a pro ředitele není jednoduché vybrat si to správné DVPP pro svou školu. My jsme při tvorbě školení kladli důraz především na zkušenosti a odbornost autorů a lektorů a praktické využití získaných poznatků v každodenní výuce.

 • Široká nabídka školení 
  Pokrýváme všechny klíčové oblasti, jako je čtenářská, matematická gramotnost, cizí jazyky, inkluze, ICT nebo polytechnické vzdělávání. Nezapomínáme ani na školení podporující rozvoj pregramotností v mateřské škole. Z bohaté nabídky témat si vyberou začátečníci i pokročilí uživatelé.
 • Akreditace školení 
  Školení jsou samozřejmě akreditována MŠMT. Po absolvování obdrží účastník školení platný certifikát splňující podmínky zadání EU výzev.
 • Odbornost 
  Každé školení má svou odbornou pedagogickou část, část nástrojů a technologií a část metodickou. Na tvorbě školení se vždy podílel speciální autorský tým složený z odborníka na dané téma ve spolupráci s lektorem – učitelem z praxe. Odborný garant je zárukou obsahové i didaktické kvality.
 • Využitelnost v praxi 
  Školení pak vedou právě učitelé – lektoři, kteří mají sami každodenní zkušenost ze školní třídy. S jejich pomocí dosáhnete přirozeného začlenění digitálních výukových materiálů do výuky. Vše, co si na školení osvojíte, můžete ihned přenést do výuky a vyzkoušet se svými žáky. 
 • Efektivní využití ICT 
  Naše školení podporují smysluplné využívání stávajícího i nově pořízeného ICT vybavení školy. Neškolíme ovládání techniky a jednotlivé funkce softwaru, ale vedeme učitele k využití technologií k podpoře nových forem výuky a většímu zapojení žáků.
 • Dlouholeté zkušenosti 
  Společně s vámi měníme výuku v českých školách už přes 25 let, přímo rozvoji učitelů se věnujeme přes 20 let a za tu dobu prošlo našimi kurzy více než 60 tisíc pedagogů. 
 • Materiály a další zdroje 
  Ke školení obdržíte učební materiály, které nabízí pedagogům množství zdrojů a užitečných odkazů do výuky. Pedagog tak může tyto materiály využívat i po skončení školení a neustále se k nim vracet. 
 • Ochutnávkové a inspirativní webináře 
  Nekupujte zajíce v pytli! Nabízíme vám ochutnávku našich školení prostřednictvím online webinářů, které jsou zcela zdarma a vedou je odborní garanti školení. Stačí se jen přihlásit na www.veskole.cz (sekce Vzdělávání – webináře). 
 • Individualizace
  Každé školení se snažíme co nejvíce přizpůsobit požadavkům školy. 
 • Ekonomická optimalizace
  Cena školení je sestavena tak, aby vám zbyly prostředky na vybavení, nákup pomůcek a další potřeby školy.
 • Projektové poradenství
  Nabízíme rovněž pomoc při administraci a vedení projektu a metodickou podporu při zavádění klubů logiky a robotiky.

Líbí se vám tato služba?

Spojte se s námi a my pro vás vybereme to nejlepší.