Ohromující light show už dávno není jen výhradou koncertů. Vyzkoušejte naše nová světla Robe BMFL a Spiider a ohromte účastníky vašich eventů.

ROBE SPIIDER

Největší novinkou roku 2017 od špičkového výrobce světel Robe je nový Spiider. Tento zástupce generace LED WashBeam je nejvýkonnějším LED produktem na trhu! Jedinečná kombinace ostře řezaných vzdušných efektů s hladkým washem vytváří okouzlující světelný efekt se sametovými přechody. Vzhled každé show také podpoří dynamické video efekty, jichž docílíte ovládáním jednotlivých pixelů z DMX pultu či media serveru. Těšit se můžete také na unikátní Flower efekt, který vytváří převratně ostré a různobarevné světelné paprsky. Rotace paprsků v obou směrech za různé rychlosti dodá každé show nový rozměr!

Robe BMFL Blade

Řada světel BMFL je vlajkovou lodí společnosti ROBE, jedná se o nejvýkonnější inteligentní světlo na trhu. Světelný zdroj, speciálně vyrobený pro firmu Robe, produkuje ohromujících 250 000 luxů na 5 metrech. Vybrali jsme pro vás model BLADE, ten je proti standardnímu vybavení jako jsou dva gobo a jeden animační kotouč, osazen čtyřmi ořezovými klapkami, které nám umožní tvarovat kužel světla.  Díky této výbavě vytvoříte nespočet dynamických efektů, které budou ozdobou každého eventu. Světlo je nejen nejvýkonnější co se týká světelného výkonu, ale vyniká velkým rozsahem zoomu od 5° do 55° s dokonalým ostřením.