09 velký výstavní sál

Severočeské muzeum v Liberci

Modernizace hlavní budovy

PICT178088

Informační centrum Jirkov s multimediální expozicí hasičství

V Jirkově se můžete zajímavou a zároveň interaktivní formou seznámit s historií města a vyzkoušet si povolání hasiče v zábavné kooperativní hře

IMG_0957

Příběh Těšínského Slezska v Muzeu Těšínska

Moderní expozice s komfortním prostředím pro návštěvníky

IMG_3880

Virtuální muzeum 4

Zahraniční projekty a audiovizuální interpretace

8

Muzeum Slivovice

5D zážitek s vůní slivovice v nové interaktivní expozici v Praze

IMG_3490

Virtuální muzeum 3

Světelný design expozic

IMG_3301

Virtuální muzeum 2

Virtuální prohlídky expozic a digitalizace

IMG_3100

Virtuální muzeum

Sešli jsme se ve virtuálním prostoru a společně s našimi hosty jsme probrali nové trendy a inspirace v oblasti muzeí

DSC_0515

Expozice Horolezectví

Muzeum Českého ráje Turnov

_MG_0061

Expozice "Klenotnice"

Záměrem muzea bylo vytvoření umělecko-historické, ale zároveň i vzdělávací expozice nejen vystavením originálních sbírkových předmětů, ale i jejich moderní audiovizuální interpretace.

PICT154122

Labyrintem dějin českých zemí

Výstava ke 100. výročí vzniku československého státu

AVM_5999SAM_9376

Expozice Zemědělství v Národním zemědělském muzeu

Expozice Zemědělství je další v řadě výstav, jimiž NZM ve své pražské budově usiluje o změnu statické, konzervativní podoby muzea v dynamickou, moderní instituci

expozice, které vyprávějí příběhy

Atraktivní expozice, která zaujme návštěvníky, je především o snoubení historie daného tématu s citlivou podporou moderních audiovizuálních prostředků s cílem o co nejnázornější interpretaci. Koncept expozice je vytvářen ve snaze maximálně podtrhnout ducha jednotlivých zastavení, podpořit edukacizábavnou formou přenést návštěvníka do dávných dob, případně zprostředkovat co nejintenzivnější zážitek spojený s výkladem expozice. K naplnění těchto cílů využíváme v expozicích mnoho nejmodernějších prvků a principů interpretace, od budování atmosféry pomocí ambientních zvuků, přes doprovodné vysvětlující animace, hry, interaktivitu až po nejmodernější holografické efekty. Vytváříme expozice, které u návštěvníků probudí emoce spojené s poznáním a jsou motivací k opakované návštěvě. Expozice není o technologiích, ale o změně přístupu k expozici samotné. Posláním je nejenom ochrana sbírkových předmětů, ale především předání sdělení, ponaučení a ukázka historie v kontextu aktuálních témat. Expozice by měla být pro návštěvníky zdrojem inspirace, zábavná, hravá.

  • Jak přilákat do muzea návštěvníky všech věkových kategorií? Jak u nich vzbudit touhu po vědění v rámci expozice? Trendem v expozicích 21. století je audiovizuální řešení ve spojení s haptikou. Zatraktivněte expozice tak, aby vyprávěly příběhy a vzbudily u návštěvníků emoce. Takové expozice zajistí, že se k vám budou návštěvníci vracet.
  • Víte, jak motivovat návštěvníky k opakované návštěvě? Potřebujete spravovat obsah exponátů na jednom místě? Chcete, aby byl návštěvník propagátorem vaší expozice? Máme pro vás řešení - Návštěvnický systém V-PASS, platforma pro systematický přístup k návštěvníkům a expozicím.
  • Komplexní přístup k řešení expozic zahrnuje studiiprojekt, obsah, realizacipoprodejní péči. Klíčovým bodem při návrhu a řešení expozic je analýza a studie, kdy se definuje příběh, ikonické exponáty, emoce a způsob, jak je podpořit. V této fázi je klíčový tým, ve složení - scénograf, architekt, scenárista, kurátoři, AV odborníci a světelný designer.
  • Za více než osm let jsme realizovali více než 40 expozic. Námi realizované expozice se umisťují na předních místech tuzemských i zahraničních soutěží, jako je Gloria Musaealis nebo InAVation Awards.

expozice 21. století

úspěšná expozice vyvolává u návštěvníků emoce

Služby

Snažíme se hledat optimální řešení, které uspokojí potřeby každého individuálního zákazníka. Nabízíme partnerství s cílem vzájemného dlouhodobého rozvoje.

Zajišťujeme komplexní projekční činnost v oboru audiovizuálních a prezentačních systémů. Kvalitní projektová dokumentace je základem každého úspěšného řešení.

Tým špičkových profesionálů se postará o instalaci dodané technologie. Klienti oceňují příjemné vystupování, znalost techniky, flexibilní přístup, profesionální projektové vedení a dodržení termínů.

Potřebujete získat základní dovednosti, chcete se zdokonalit nebo inspirovat ve využití ICT? Vyberte si ze široké nabídky kurzů nebo akreditovaných školení vedených zkušenými lektory z AV MEDIA.

Pokud z nějakého důvodu nepracuje námi dodané zařízení správně, pokusíme se vám co nejrychleji pomoci. Jsme tu pro vás 7 dní v týdnu.

Nabízíme pronájem a obsluhu nejmodernější audiovizuální/IT techniky pro širokou škálu akcí, od firemních školení, přes korporátní kongresy, společenské akce a veletržní expozice až po zábavné show.

Produkty

Datový projektor je zařízení, které zobrazuje signál z počítače či jiného zdroje na projekční plochu. Dataprojektor najde uplatnění tam, kde je potřeba větší obraz, než je úhlopříčka LCD monitorů.

Řídicí systémy umožňují snadné a intuitivní ovládání instalované AV techniky, ale také dalších technologií v místnosti nebo v budově.

Kvalitní ozvučení je důležité nejen v prezentačních místnostech, ale také například na chodbách hotelů, v barech nebo společenských prostorách. AV MEDIA nabízí produkty pro snímání a reprodukci zvuku.

Projekt "Věda na kouli" neboli Science on a Sphere, patří mezi nejpozoruhodnější inovace v oblasti vzdělávání.

Informační kiosky jsou interaktivním a zároveň velmi intuitivním nástrojem pro získávání požadovaných informací.

Průvodcovské systémy nabízejí návštěvníkům dané expozice spojení komfortu specializovaného průvodce a možnosti individuálního pohybu po expozici.

Operační systém pro vaši expozici

Informační technologie jsou jedna z nejdynamičtěji vyvíjejících se odvětví stejně jako neustále se dynamicky vyvíjející společnost AV MEDIA, a.s.

Potřebujete poradit?
Odebírat novinky Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz