VES

MASYRYKOVA UNIVERZITA BRNO

Vítejte v SIMU! Supermoderní Simulační centrum Lékařské fakulty Masarykovy univerzity: Místo, kde si můžete vyzkoušet vše v praxi!

PICT178355

Tréninkové prostory ZZS Jihomoravského kraje

Oddělení vzdělávání a výcviku Zdravotnické záchranné služby Jihomoravského kraje vzniklo v roce 2012 jako součást úseku krizové připravenosti.

aula

Moderní vzdělávací metody

Aktivní propojení vzdělávání a praktických zkušeností ve zdravotnictví je výzvou pro většinu vysokoškolských institucí.

Vzdálená a efektivní komunikace a přenos obrazu, spolupráce vědy a výzkumu, organizační a krizová komunikace, vzdálená vyšetření pacienta, domácí léčení

Zdravotnictví poskytuje kvalitní péči

Zdravotnictví musí poskytovat bezproblémovou a kvalitní zdravotní péči. Proto je důležitá moderní komunikace mezi jednotlivými pracovišti, kterou mohou zajistit AV technologie. Zdravotnické organizace díky nim poskytují kvalitní péči a současně jsou schopny snížit výdaje.

  • Zdravotnické organizace stále hledají nástroje a postupy, které umožní snížit náklady vynaložené na služby. Zefektivňují pracovní postupy díky sjednocení komunikace mezi pacienty a poskytovateli zdravotní péče bez ohledu na vzdálenost a čas.
  • Efektivní sjednocená komunikace ve zdravotnictví účinně pomáhá v různých oblastech, jako je asistovaná resuscitace, online konzultace, spolupráce vědy a výzkumu, organizační a krizová komunikace, vzdálená vyšetření pacienta, domácí léčení nebo vzdělávání studentů.
  • Jednotlivci, ale i skupiny mohou díky AV technologiím vzdáleně komunikovat, sdílet datové podklady, diskutovat a interaktivně vkládat připomínky. Elektronická komunikace je ve zdravotnictví velice důležitá.

Zdravotnictví poskytuje kvalitní péči

MASARYKOVA UNIVERZITA BRNO

SIMULAČNÍ CENTRUM

Služby

Snažíme se hledat optimální řešení, které uspokojí potřeby každého individuálního zákazníka. Nabízíme partnerství s cílem vzájemného dlouhodobého rozvoje.

Zajišťujeme komplexní projekční činnost v oboru audiovizuálních a prezentačních systémů. Kvalitní projektová dokumentace je základem každého úspěšného řešení.

Tým špičkových profesionálů se postará o instalaci dodané technologie. Klienti oceňují příjemné vystupování, znalost techniky, flexibilní přístup, profesionální projektové vedení a dodržení termínů.

Potřebujete získat základní dovednosti, chcete se zdokonalit nebo inspirovat ve využití ICT? Vyberte si ze široké nabídky kurzů nebo akreditovaných školení vedených zkušenými lektory z AV MEDIA.

Pokud z nějakého důvodu nepracuje námi dodané zařízení správně, pokusíme se vám co nejrychleji pomoci. Jsme tu pro vás 7 dní v týdnu.

Nabízíme pronájem a obsluhu nejmodernější audiovizuální/IT techniky pro širokou škálu akcí, od firemních školení, přes korporátní kongresy, společenské akce a veletržní expozice až po zábavné show.

Produkty

Pro firemní prostředí nabízíme širokou škálu displejů. Od nejjednodušších, které umožní rychlý zápis, uložení a sdílení poznámek z jednání až po sofistikované s neomezenou pracovní plochou .

Projekční plátna jsou nedílnou součástí každé instalace datového projektoru. Projekční povrch směřuje světlo od projektoru k divákovi, tím zvyšuje jas a kontrast obrazu, který je lépe viditelný.

Potřebujete, aby byl obraz vaší prezentace vysoce kontrastní a kvalitní? Ploché displeje, nebo LCD obrazovky jsou vhodným prostředkem k prezentaci pro menší skupiny posluchačů.

Dokumentové kamery snímají jakýkoliv 3D předmět nebo text a pomocí projektoru nebo displeje jej zobrazují skupině diváků.

Softwarové aplikace SMART jsou nedílnou součástí interaktivních tabulí a displejů. Umožňují uživatelům vytvořit, uložit a distribuovat neomezené množství nápadů a informací.

Datový projektor je zařízení, které zobrazuje signál z počítače či jiného zdroje na projekční plochu. Dataprojektor najde uplatnění tam, kde je potřeba větší obraz, než je úhlopříčka LCD monitorů.

Videokonference je zvukové a obrazové spojení dvou či více stran, které umožňuje sdílení prezentovaných dat. Bývá využívána ve firmách, ale také například na vysokých školách.

Řídicí systémy umožňují snadné a intuitivní ovládání instalované AV techniky, ale také dalších technologií v místnosti nebo v budově.

Rezervační systémy jsou řešením pro správu a rezervaci zasedacích místností. Umožňují vizualizaci obsazenosti každé místnosti, což usnadňuje plánování porad a meetingů.

Řešení pro záznam a streaming prezentací umožňují nahrávání, streaming a publikaci obrazu, zvuku a prezentací. Živou prezentaci může sledovat velké množství diváků prostřednictvím webového rozhraní.

Potřebujete poradit?
Odebírat novinky Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz