Masarykova univerzita Brno

Vítejte v SIMU! Supermoderní Simulační centrum Lékařské fakulty Masarykovy univerzity: Místo, kde si můžete vyzkoušet vše v praxi!

BUDOVA

SIMU je nejmodernějším simulačním centrem ve střední Evropě. Je vybaveno podobně jako reálná nemocnice. V přízemí budovy se nachází urgentní příjem s plně vybaveným vozem záchranné zdravotnické služby. Lůžkovým výtahem se dostanete do nemocničního patra, které disponuje operačními sály, jednotkami intenzivní péče, standardními pokoji a místnostmi pro výuku virtuálních 3D simulací. Na střeše objektu se nachází heliport. SIMU je vybaveno reálnou zdravotnickou techniku, simulátory, výukovými modely i trenažery.

TECHNOLOGIE

SIMU nabízí široké spektrum simulátorů, od výukových modelů, jednoduchých trenažérů až po simulátory s nízkou i vysokou mírou věrnosti. Výčet je opravdu bohatý, v SIMU naleznete například pokročilé pacientské simulátory dětského i dospělého věku, geriatrický ošetřovací model, simulátor těhotné ženy či novorozence, inkubátor, simulátor umělé plicní ventilace, simulátory pro KPR či ultrazvukový simulátor. V SIMU se nachází také 70 pokročilých trenažerů pro výuku zubního lékařství.

TÝM

Pětipatrovou budovu s cvičnou nemocnicí naplněnou zdravotnickou a simulační technikou provází jeden z nejširších a nejlépe proškolených týmů ve svém oboru. Právě pod jeho vedením se studenti dostanou přímo do akce, zažijí to, co by jinak zažili až po několika letech studia nebo v lékařské praxi. Zajímá Vás kariéra v SIMU? Napište nám a domluvte si s námi schůzku. Práce v SIMU je výzva, která stojí za to!

SYSTÉM VÝUKY

SIMU poskytuje zcela nový pohled na výuku. Doplňuje studijní programy o jedinečný aspekt osvojení si jednotlivých technik a postupů na simulátorech. Odborné dovednosti jsou ve zdravotní péči nesmírně důležité, ale jen v kombinaci se správnou komunikací formují komplexního a kvalitního lékaře pro budoucí praxi. Promyšlené scénáře simulovaných situací vám umožnují nacvičit si vše od jednání s pacientem až po práci v týmu.

Zdroj: https://www.med.muni.cz/simu

Inspirujte se

SIMULAČNÍ CENTRUM MASARYKOVY UNIVERZITY BRNO

Simulační centrum Masarykovy univerzity Brno

SIMSTATION PRO, MOBILNÍ ŘEŠENÍ

SIMSTATION PRO, MOBILNÍ VERZE

Chcete podobné řešení?

Podobné reference