PICT180993

Výuka na dálku na ZČU

Speciální sestava pro záznam a on-line živý přenos (stream) zajišťuje uživatelsky jednoduché prostředí pro přednášející i vzdálené studenty.

MicrosoftTeams-image

Vše začíná kvalitním projektem

Každý moderní prostor musí splňovat požadavky dnešní doby, a to nejen z pohledu nových designových trendů, ale především z pohledu uživatele.

PICT176941

Laboratoř chůze na Fakultě tělesné kultury v Olomouci

Laboratoř se nachází v moderních prostorách Centra kinantropologického výzkumu.

PICT178287

Simulační centrum Zdravotně sociální fakulty Jihočeské univerzity

Budoucí lékaři, zdravotní sestry, záchranáři či porodní asistentky si mohou nyní díky novému simulačnímu centru JČU v Českých Budějovicích vyzkoušet jak probíhá porod či resuscitace pacienta.

PICT135901

Dřevařský pavilon FLD – Česká zemědělská univerzita v Praze

Fakulta lesnická a dřevařská ČZU v Praze vstoupila do roku 2016 s novým Dřevařským pavilonem FLD plným moderních a zajímavých technologií dodávajících dřevařskému výzkumu a výuce studentů inovativní rozměr.

PICT125017

MEPHARED - Výukové a výzkumné centrum Univerzity Karlovy v Hradci Králové

První etapou výstavby celého univerzitního kampusu je dokončená budova Výukového a výzkumného centra Univerzity Karlovy v Hradci Králové, označovaná oficiální zkratkou MEPHARED.

PICT117790

SMART učebna na Jihočeské univerzitě

Na Pedagogické Fakultě v Českých Budějovicích jsme v Akademickém roce 2014/15 realizovali didaktickou laboratoř.

PICT117425

Nová budova Lékařské fakulty, Ostravská univerzita

Řešené prostory jsou vybaveny projekcemi, ozvučením, interaktivními dotykovými prezentačními panely, a řídicími systémy.

PICT93827

Výuka cizích jazyků na VŠ

Interaktivní výuka jazyků v jazykové laboratoři Robotel SmartClass+ se osvědčila na Univerzitě Palackého v Olomouci.

IMG_1232

Interaktivní tabule na UPCE

Univerzita Pardubice vyměnila běžné tabule v seminárních místnostech své nejstarší památkově chráněné budovy. Pořídila nové interaktivní tabule SMART Board.

000002

Výukové centrum UK

Ke zvýšení názornosti a efektivity přednášek a seminářů slouží ve výukovém centru Lékařské fakulty interaktivní LCD panely i interaktivní tabule SMART Board

Interaktivita a zapojení posluchačů skrze dotyková zařízení, hlasovací systémy a digitální techonologie

Interaktivita zvyšuje pozornost posluchačů

Nejrůznější interaktivní technologie pomáhají pracovat s pozorností posluchačů. Studenti, kteří jsou aktivně zapojeni do výuky, se mnohem lépe soustředí na přednášené učivo, které je pro ně zároveň zajímavější. Vizuální pomůcky a vizuální technika je proto velice oblíbená také na vysokých školách.

  • Multimediální učebna s audiovizuálními pomůckami umožňuje zapojovat studenty do výkladu různými interaktivními technikami. To přispívá k vyšší míře názornosti a hlubšímu zapamatování informací.
  • Audiovizuální technika, jako jsou projektory, projekční plátna a další nástroje, umožňuje snadnou vizualizaci předávaných informací. Studenti se mohou sami zapojit do přednášky, posiluje se jejich iniciativa a motivace.
  • Interaktivní přednášky umožňují učitelům získat okamžitou zpětnou vazbu od studentů. Mohou si ověřit, zdali přednáška přinesla požadované výsledky. Díky společnému sdílení informací se navíc posiluje skupinová dynamika v rámci skupiny.

Služby

Snažíme se hledat optimální řešení, které uspokojí potřeby každého individuálního zákazníka. Nabízíme partnerství s cílem vzájemného dlouhodobého rozvoje.

Zajišťujeme komplexní projekční činnost v oboru audiovizuálních a prezentačních systémů. Kvalitní projektová dokumentace je základem každého úspěšného řešení.

Tým špičkových profesionálů se postará o instalaci dodané technologie. Klienti oceňují příjemné vystupování, znalost techniky, flexibilní přístup, profesionální projektové vedení a dodržení termínů.

Potřebujete získat základní dovednosti, chcete se zdokonalit nebo inspirovat ve využití ICT? Vyberte si ze široké nabídky kurzů nebo akreditovaných školení vedených zkušenými lektory z AV MEDIA.

Pokud z nějakého důvodu nepracuje námi dodané zařízení správně, pokusíme se vám co nejrychleji pomoci. Jsme tu pro vás 7 dní v týdnu.

Nabízíme pronájem a obsluhu nejmodernější audiovizuální/IT techniky pro širokou škálu akcí, od firemních školení, přes korporátní kongresy, společenské akce a veletržní expozice až po zábavné show.

Produkty

Interaktivní tabule SMART Board přináší další možnosti do výuky. Prstem ovládáte, popisovačem píšete a rukou mažete.

Interaktivní LCD displeje vstupují do českých tříd. Hlavní výhodou oproti interaktivní tabuli nebo interaktivnímu projektoru jsou nižší provozní náklady.

Interaktivní dotykový projektor je nový způsob interaktivity pro školní prostředí.

Pro firemní prostředí nabízíme širokou škálu displejů. Od nejjednodušších, které umožní rychlý zápis, uložení a sdílení poznámek z jednání až po sofistikované s neomezenou pracovní plochou .

Projekční plátna jsou nedílnou součástí každé instalace datového projektoru. Projekční povrch směřuje světlo od projektoru k divákovi, tím zvyšuje jas a kontrast obrazu, který je lépe viditelný.

Potřebujete, aby byl obraz vaší prezentace vysoce kontrastní a kvalitní? Ploché displeje, nebo LCD obrazovky jsou vhodným prostředkem k prezentaci pro menší skupiny posluchačů.

Datový projektor je zařízení, které zobrazuje signál z počítače či jiného zdroje na projekční plochu. Dataprojektor najde uplatnění tam, kde je potřeba větší obraz, než je úhlopříčka LCD monitorů.

Dokumentové kamery snímají jakýkoliv 3D předmět nebo text a pomocí projektoru nebo displeje jej zobrazují skupině diváků.

Softwarové aplikace ve školním prostředí se soustředí na zapojení žáků a studentů do výuky pomocí interaktivní tabule nebo žákovských zařízení v rámci třídy či cloud prostředí.

Softwarové aplikace SMART jsou nedílnou součástí interaktivních tabulí a displejů. Umožňují uživatelům vytvořit, uložit a distribuovat neomezené množství nápadů a informací.

Potřebujete poradit?
Odebírat novinky Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz