PICT178355

Tréninkové prostory ZZS Jihomoravského kraje

Oddělení vzdělávání a výcviku Zdravotnické záchranné služby Jihomoravského kraje vzniklo v roce 2012 jako součást úseku krizové připravenosti.

PICT160019

Jedinečný příjem tísňového volání

Integrované bezpečnostní centrum je společné pracoviště Integrovaných záchranných složek. Jedná se o jediné centrum v Česku, které přijímá tísňové výzvy ze všech tísňových linek z území Moravskoslezského kraje.

PICT122784

Operační střediska HZS ČR

Koncem června 2015 byly předány nově vybavené prostory operačního a informačního střediska generálnímu ředitelství Hasičského záchranného sboru ČR (OPIS GŘ HZS).

PICT121014

Nové operační středisko Policejního prezidia

Operační středisko Policejního prezidia zaznamenalo v tomto roce velkou změnu: rozsáhlou rekonstrukci, stěhování a modernizaci IT a AV technologií.

PICT118358

Česko trénuje obranu proti kybernetickým útokům! Pomáhá mu KYPO

Digitální věk nejen usnadňuje a automatizuje mnohé činnosti, ale současně vytváří velice nebezpečné prostředí, ve kterém působí jednotlivci i subjekty s ne zcela dobrými úmysly.

IMG_1485

Aktuální dopravní informace

Dopravní nehody nelze předvídat. Pokud k nim dojde, může mít včasné varování cenu zachráněných lidských životů.

IMG_1488

Moderní řízení mimořádných událostí

Integrované bezpečnostní centrum v Moravskoslezském kraji spojuje tísňovou komunikaci mezi policií, hasiči, záchranáři a občany.

16_mapaP2

Efektivní spolupráce při povodních

Komunikace obrazem z místa mimořádné události je pro hlásnou a předpovědní povodňovou službu velice důležitá.

Integrovaný záchranný systém používá Datavis pro přenos obrazu a zvuku z místa postižení. Hasičský záchranný sbor, zdravotnické záchranné služby a policie

Integrovaný záchranný systém je ještě rychlejší

Integrovaný záchranný systém musí být co nejrychlejší. Díky novým technologiím mohou být záchranné a likvidační práce mnohem více efektivní.  Hasičský záchranný sbor, zdravotnické záchranné služby a policie proto využívají systém pro vzájemnou interaktivní spolupráci.

  • Cílem záchranných operací je poskytnutí první pomoci ohroženým občanům a současně efektivní řešení mimořádné události. Během zásahu potřebují jednotlivé složky efektivně komunikovat mezi sebou a současně sdílet aktuální informace s ostatními specialisty.
  • To jim umožňuje řešení DATAVIS, které nabízí AV MEDIA. Jedná se o data-video-interaktivní spolupráci, díky které lze při záchranných operacích sdílet detailní obraz a zvuk z místa postižení.
  • Záchranné služby navíc mohou díky AV technologiím a řešením DATAVIS pracovat současně nad mapovými podklady, do kterých lze interaktivně vkládat poznámky v reálném čase. Tato interaktivita je při spolupráci záchranného systému velice důležitá.

INTEGROVANý Záchranný systém

Generální ředitelství HZS ČR

Policie Středočeského kraje

Služby

Snažíme se hledat optimální řešení, které uspokojí potřeby každého individuálního zákazníka. Nabízíme partnerství s cílem vzájemného dlouhodobého rozvoje.

Zajišťujeme komplexní projekční činnost v oboru audiovizuálních a prezentačních systémů. Kvalitní projektová dokumentace je základem každého úspěšného řešení.

Tým špičkových profesionálů se postará o instalaci dodané technologie. Klienti oceňují příjemné vystupování, znalost techniky, flexibilní přístup, profesionální projektové vedení a dodržení termínů.

Potřebujete získat základní dovednosti, chcete se zdokonalit nebo inspirovat ve využití ICT? Vyberte si ze široké nabídky kurzů nebo akreditovaných školení vedených zkušenými lektory z AV MEDIA.

Pokud z nějakého důvodu nepracuje námi dodané zařízení správně, pokusíme se vám co nejrychleji pomoci. Jsme tu pro vás 7 dní v týdnu.

Nabízíme pronájem a obsluhu nejmodernější audiovizuální/IT techniky pro širokou škálu akcí, od firemních školení, přes korporátní kongresy, společenské akce a veletržní expozice až po zábavné show.

Produkty

Pro firemní prostředí nabízíme širokou škálu displejů. Od nejjednodušších, které umožní rychlý zápis, uložení a sdílení poznámek z jednání až po sofistikované s neomezenou pracovní plochou .

Projekční plátna jsou nedílnou součástí každé instalace datového projektoru. Projekční povrch směřuje světlo od projektoru k divákovi, tím zvyšuje jas a kontrast obrazu, který je lépe viditelný.

Potřebujete, aby byl obraz vaší prezentace vysoce kontrastní a kvalitní? Ploché displeje, nebo LCD obrazovky jsou vhodným prostředkem k prezentaci pro menší skupiny posluchačů.

Dokumentové kamery snímají jakýkoliv 3D předmět nebo text a pomocí projektoru nebo displeje jej zobrazují skupině diváků.

Softwarové aplikace SMART jsou nedílnou součástí interaktivních tabulí a displejů. Umožňují uživatelům vytvořit, uložit a distribuovat neomezené množství nápadů a informací.

Datový projektor je zařízení, které zobrazuje signál z počítače či jiného zdroje na projekční plochu. Dataprojektor najde uplatnění tam, kde je potřeba větší obraz, než je úhlopříčka LCD monitorů.

Videokonference je zvukové a obrazové spojení dvou či více stran, které umožňuje sdílení prezentovaných dat. Bývá využívána ve firmách, ale také například na vysokých školách.

Řídicí systémy umožňují snadné a intuitivní ovládání instalované AV techniky, ale také dalších technologií v místnosti nebo v budově.

Rezervační systémy jsou řešením pro správu a rezervaci zasedacích místností. Umožňují vizualizaci obsazenosti každé místnosti, což usnadňuje plánování porad a meetingů.

Řešení pro záznam a streaming prezentací umožňují nahrávání, streaming a publikaci obrazu, zvuku a prezentací. Živou prezentaci může sledovat velké množství diváků prostřednictvím webového rozhraní.

Potřebujete poradit?
Odebírat novinky Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz