Event, na kterém jste objevili svůj šestý smysl

Téměř 500 eventových profesionálů se přišlo podívat, jak to vypadá, když své síly spojí špičkoví dodavatelé a zaplní 5 000 m2 nejmodernějšími řešeními pro eventy.

Na začátku ledna jsme uspořádali den otevřených dveří spolu s našimi partnery Stones Catering, ForEvents, PVA Expo, Exposale a samozřejmě dalšími členy oneAVteamu – Yventechem a Rental Prem. Zaplnili jsme prostor více než 5 000 m2 a inspirovali téměř 500 eventových profesionálů.

V kongresovém sále jsme představili dvě možnosti ambientního osvětlení – jedno efektivní nasvícení s možností zobrazení nejen statického obrázku, ale i videa, vzniklo blandingem několika projekcí. Pro kontrast jsme druhou část sálu barevně nasvítili tzv. LED bary a do nich jsme pustili několik pohyblivých světel s gobo efektem.

V jedné z nových výstavních hal jsme pro návštěvníky připravili velké eventové expo. Inspirovat se tam mohli různými styly set-upů pro eventy – k vidění byly různé styly mobiliáře, dekorací a cateringu. A chybět samozřejmě nemohly ani nejmodernější interaktivní technologie, protože co je interaktivní, to zkrátka a jednoduše baví. Proto jsme pro návštěvníky připravili hned několik interaktivních řešení a také výstavní část plnou zajímavých technologií nejen na eventy. Mezi našimi partnery, kteří se v této části prezentovali, nechyběla ani taková jména jako VRgineers, Nausus, Pocket Virtuality, nebo Misterine. K vidění bylo několik řešení virtuální reality, augmentované reality a dalších vychytávek, které jsou v poslední době součástí každého moderního eventu.

Zlatým hřebem celého programu bylo bezpochyby taneční vystoupení seskupení Losers Cirque Company. Ti každé dvě hodiny ukázali, jak úžasně se dá propojit moderní tanec s technologiemi a nádhernou světelnou show. Důležitou roli v představení totiž hrály i dvě projekce – jedna z nich byla 4K zadní projekce a druhou byla LED stěna. Návštěvníci akce tedy viděli nejen originální spojení kulturní vložky a technologií, ale také kontrast těchto dvou moderních zobrazovacích řešení. LED stěna má bezpochyby větší kontrast a jasnější barvy, ale při snímání na kameru vytváří tzv. moaré efekt. Mezi výhody projekce patří rychlá instalace a v případě 4K projektorů také lepší zachycení detailů a hlavně vyšší čitelnost textu.

Celá akce se náramně povedla a měsíce příprav se určitě vyplatili. Jednalo se nejen o největší, ale také určitě o jednu z nejvíce inspirativnějších akcí, kterou jsme pro naše klienty připravili. Pokud jste náš event nestihli, nezoufejte – v tomto roce pro vás chystáme mnoho dalších vzdělávacích akcí a do budoucna se můžete těšit i na pokračování eventu, na kterém (znovu)objevíte svůj šestý smysl.

Foto: Stanislav Milata

Chcete podobnou akci?

Podobné reference