Setkání profesionálů ze světa eventů

Také lidé zabývající se pořádáním eventů občas potřebují své eventy. Jeden takový probíhal od neděle 19. června do středy 22. června v Kongresovém centru Praha.

Událost Events Club Forum navštívily stovky odborníků i eventových nadšenců, kteří si užili výstavy, workshopy nebo přednášky o trendech ze světa organizování nezapomenutelných akcí.  Největší ohlas podle očekávání vzbudily přednášky o výzvách, kterým eventový průmysl v současnosti čelí. 

Vzhledem k tomu, že bylo Events Club Forum dokonale interaktivní, mohli všichni zúčastnění po celou dobu čerpat inspiraci od nejlepších kolegů z oboru – během organizovaného programu i při přestávkách na kávu.

Dodali jsme LED stěnu, světla i ozvučení

Na události takového formátu samozřejmě nemohli chybět ani zástupci AV MEDIA EVENTS. V průběhu Events Club Fora jsme plnili hned dvě role: organizační (zajištění techniky) i účastnickou. Náš tým obstaral ozvučení zahajovacího ceremoniálu, nazvučení kapely, zpěvačky a DJ. Dodal také veškeré zobrazovače, včetně jedné projekce
Na Keynote prezentaci v Chamber Hall se pak od AV MEDIA EVENTS objevila velká LED obrazovka, ozvučení, světla (včetně washů a spotů) a zařízení pro laserovou show Minuit Une (IVL Square). Dále také kamera, obsah na LED obrazovku nebo staging. Řešili jsme i připojení externího speakera přes aplikaci Teams. 


Spousta techniky byla k vidění i na našem stánku. Konkrétně šlo o LED stěnu, dekorace, zvuk, osvětlení a další dvě obrazovky.

Všichni zúčastnění za AV MEDIA EVENTS si Events Club Forum moc užili, už se nemůžeme dočkat na příště!

Chcete podobnou akci?

Podobné reference