Týden inovací 2020

V úterý 29. září jsme ve Foru Karlín zahájili Týden inovací ČR 2020.

Součástí hlavní události byl veletrh, kde organizátoři společně s partnery připravili pro účastníky virtuální realitu, ukázky robotů, aplikace nanotechnologie a mnoho dalšího. Veletrh představil firmy, které znamenají špičku v inovacích nejen v České republice. Pro účastníky zde byla taky možnost se zúčastnit skvělých inspirativních seminářů.

Tím, že Fórum Karlín až do konce roku 2020 pořádá výstavu Bylo, Nebylo, pro které jsou v hlavním sále pověšené speciálně nastavené projektory musel náš tým velmi opatrně manipulovat s trussy, aby technika z probíhající výstavy zůstala nedotčena. To nám trochu instalaci konference zkomplikovalo, ale náš tým to zvládnul na jedničku.

Nainstalovali jsme ozvučení, naše LED stěna v rozměru 16 x 3,5 m a kompletní zajištění osvětlení tradiční scénu ozdobilo do barev akce a zákazník byl nadšený. Na akci byly dodržovány interně stanovená NOCOVID pravidla. Součástí je i pravidelná dezinfekce high touch povrchů, v tomto případě to byl hlavně mikrofon, který koloval mezi řečníky. Děkujeme celému našemu týmu za odvedenou práci.

Chcete podobnou akci?

Podobné reference