LED stěnu, podlahu, anebo strop?

LED zobrazovače se dají bezpečně postavit, položit a zavěsit takřka kamkoliv, dokonce i do horizontální polohy. Kromě LED stěn a podlah stavíme i LED stropy. Jsou oblíbené na výstavách jako výrazný designový prvek.

Pro našeho dlouholetého klienta, společnost MIBA, jsme v březnu toto řešení zrealizovali na veletrhu Fensterbau na stánku společnosti Gealan, německého výrobce plastových oken a dvěří. Právě v Norimberku Gealan představil nový typ okenního profilu. Pro tuto příležitost jsme klientovi navrhli řešení v podobě tří LED stropů, každý z nich o rozměrech 5 × 3,5m, na kterých běžela projekce mraků. Pod touto projekcí jsme pomocí displejů vytvořili speciální prostor právě pro představení okenních profilů.

Postarali jsme se o kompletní technologické zajištění stánku – kromě téměř 50m2 LED stropu jsme na stěny stánku zavěsili 82“ LED displeje Samsung a na aluru 98“ obrazovky od stejného výrobce. Díky inovativnímu využití technologií působil stánek Gealan moderním dojmem a poutal na sebe pozornost.

Podobné reference