< Zpět

Největší nekomerční 3D kino v České republice

Součástí Světa techniky v Ostravě je největší velkoformátové 3D kino v České republice

svettechnikyostrava1
SC Svět techniky Ostrava logo

SC Svět techniky Ostrava

Ostravské Science and Technology Center je výjimečné – rozsahem, zasazením do reálií někdejšího brownfieldu i architekturou. Jedinečnost celého projektu dokazuje jak memorandum o spolupráci s Americkým přírodovědným muzeem, tak cena pro architekta Josefa Pleskota Architekt roku, kterou získal v minulých dnech právě za stavbu Světa techniky.

Rok realizace: 2014
Kategorie: Kultura

 Součástí Světa techniky v Ostravě je i největší velkoformátové 3D kino v České republice, jehož integrátorem byla společnost AV MEDIA.

Vychutnejte si skvělý filmový zážitek

Sál je vybaven dvěma nejvýkonnějšími projektory Barco DP4K-32B, napojenými na kinoserver Doremi ShowVault s podporou zobrazení ve 4K a HFR. Systém využívá poslední generaci 3D systému od společnosti Dolby s minimální světelnou ztrátou. Kinosál je vybaven panoramatickým plátnem o rozměrech 18 × 10 metrů. Větší zakřivení projekční plochy umožňuje pohodlnější sledování filmů. Hlediště disponuje celkovou kapacitou 194 míst.

Zvuk jako v hollywoodských kinech

Špičkový zvuk přináší systém Dolby Surround 7.1 JBL ScreenArray.

Program nabízí populárně naučné filmy

Kino se zaměřuje výhradně na krátkometrážní školní a populárně naučné filmy se stopáží maximálně do jedné hodiny. Svým vybavením splňuje standard DCI, ve kterém mohou být promítány jakékoliv filmy zaznamenané ve formátu DCP. Navštivte Svět techniky v Ostravě a objevte kouzlo třetího rozměru při sledování filmů Pidiobři, Putování s dinosaury a Galapágy. Pozvánka – platforma Microsoft pro týmovou komunikaci a spolupráci 

Potřebujete poradit?
Odebírat novinky Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz