Nový luxusní sál Theatre DeLuxe (TDL) v CineStaru na Černém Mostě

V rámci skupiny Cinema Next jsme nainstalovali první PLF (Premium Large Format) sál v České republice

Sál číslo 9, který měl doposud pověst sálu s nejlépe hrajícím ozvučením Dolby Atmos u nás, se nyní jako první v České republice pyšní konceptem Sphera Cinema, tedy řešením pro premiérové sály obecně nazývané Premium Large Format (PLF), kam patří i sály Imax či Dolby Cinema. Tento unikátní sál, který jinde v republice nenajdete, nazval CineStar Theatre Deluxe (TDL).

NEJEN SKVĚLÝ OBRAZ A DOKONALÝ ZVUK

Skvělý obraz a dokonalý zvuk je již standardem každého nového kinosálu. Řešení Theatre DeLuxe však nabízí ještě mnohem více. Instalovaný 4K RGB laserový projektor v kombinaci s obřím 19 metrovým plátnem vás doslova oslní. Laserové projektory vynikají především kvalitou obrazu, dlouhou životností a nízkými provozními náklady. Diváky okouzlí nejen kvalitou obrazu, ale především nádhernými barvami a dokonale vykreslenými detaily obrazu (kontrast 6000:1). Zobrazovací plocha byla rozšířena tak, aby zabírala maximální možnou plochu čelní stěny a diváci si tak mohli vychutnat dokonalý filmový zážitek. Sál je tak nyní připraven na HDR obsah, který přináší divákům intenzivní zážitek z promítaného filmu především díky rozšířené paletě barev, vyššímu kontrastu, dvojnásobnému jasu a ostřejšímu 4K obrazu.

VIP SEDAČKY

V rámci instalace jsme zároveň dodali a nainstalovali 368 nových VIP polohovacích sedaček s otočným stolkem pro umístění občerstvení. Sedačky jsou navíc pokryty materiálem pro snížení odrazu, a tak divákům nabízí ten nejvyšší komfort a pohodlí.

AMBIENTNÍ OSVĚTLENÍ SÁLU

Celkovou atmosféru sálu dotváří boční ambientní osvětlení, pro které byly použity speciálně vyvinuté systémy vertikálních svítidel založených na adresovatelných RGB Led čipech. Systém umožňuje synchronizovat promítaný obsah se světelnými scénami, což přináší divákům další rozměr z promítaného filmu.

3D Prohlídka

Chcete podobné řešení?

Podobné reference