Letní kolekce Arena 2020 na Maltě

Na slunečném ostrově Malta jsme v květnu 2019 již po desáté v řadě zajišťovali přehlídku letní kolekce na rok 2020.

A pro koho? Pro jednu z nejznámějších světových firem zabývajících se výrobou plavek a sportovního vybavení pro vodní sporty – italskou společnost Arena.

Grandiózní třídenní konferenční část probíhala v Kongresovém sále hotelu Hilton Malta, večerní show kolekce pak následovala v pobřežním designovém podniku Café del Mar. Odlišná forma konceptu celého eventu, zaměřená na co největší prolnutí vystupujících a publika, se povedla a hosté tak měli všechny jednotlivé prvky kolekce i její přímé zástupce neustále na dosah a doslova jimi byli všude obklopeni. Výrazně celé akci přispěl náš kreativní koncept použitých AV technologií i koncept náplně celé akce vymyšlený spolupracující italskou agenturou Alfa Omega. Abychom snížili zátěž životního prostředí, doplnili jsme naši unikátní technologii o techniku od našeho místního partnera z profesního sdružení AV Alliance – firmy Powerhouse Malta. Také tímto přístupem jsme naplnili přístup udržitelnosti, který naši zákazníci začínají při organizaci akcí vyžadovat.

HILTON

Led stěna byla rozdělena do třech částí o celkové ploše 15 × 4 m (4 × 4 m, střed 7 × 4 m, 4 × 4 m). Dalších 5 projekčních ploch jsme zhotovili ze systému Karga o velikosti 8 × 4,5 m (každá). Díky tomu měl složený obraz celkovou šířku 55 m a charakter 360° projekce. Karga je variabilní systém používaný převážně na výstavách, vhodný je ale pro jakékoli další příležitosti. Tvoří ho hliníkové rámy, do kterých se vypíná látka. Ta může být různě potištěná tak, aby podpořila atmosféru eventu, či nepotištěná a využitá k zadní projekci. V případě volby nadčasové grafiky, jakou je například logo společnosti Arena na zadní straně a bílé nepotištěné čelní strany určené pro projekci, lze oba přístupy zkombinovat a vytvořit tím opakovaně použitelný systém, který eliminuje spotřebu jednorázových dekorací. Osvětlení tvořilo na 60 ks inteligentních světel Robe, k ozvučení jsme zvolili systém L’Acoustic – Kiva.

CAFE DEL MAR

Zajišťovali jsme nasvícení a ozvučení prostoru na břehu moře o celkové šířce 80 m. K osvětlení jsme použili kombinaci světel Robe, Clay Paky, Prolight o celkovém počtu téměř 100 kusů. Pro ozvučení tohoto prostoru jsme zvolili výkonný zvukový systém STM Nexo.

Chcete podobnou akci?

Podobné reference