Praha centrem kryptosvěta: Non-Fungible Castle

Lobkowiczké sbírky uspořádaly exkluzivní výstavu spojenou se závěrečnou konferencí věnovanou novým trendům v digitálním umění.

Lobkowiczký palác na Pražském hradě se stal dějištěm mimořádné události. Rodina Lobkowiczů zde uspořádala pětidenní výstavu věnovanou digitálnímu umění. V rámci výstavy proběhla i konference o NFT (zkratka pro Non-Fungible Token), která přilákala do Prahy zajímavé osobnosti z daného oboru.

Celou konferenci jsme technicky zajistili jak pro on-site tak i online průběh. Postarali jsme se o ozvučení, osvětlení i celkovou technickou produkci. Akce proběhla jak fyzicky v Císařském sále pro 150 pozvaných hostů, tak online pro možnost vzdálené účast.

V sále jsme se na hlavním jevišti zaměřili především na vytvoření reprezentativního pozadí za řečníky pro streaming a dostatečný mediální prostor pro partnery konference. Důraz ve všech čtyřech panelových diskusích jsme v akusticky náročném sále kladli na kvalitu mluveného slova. 

Celou konferenci jsme streamovali on-line na webové stránky klienta jak v české, tak anglické variantě a zajistili profesionální tlumočení z angličtiny do češtiny. Vzdáleně připojení účastníci měli možnost komunikovat s panelisty přes platformu Sli.do.

V rámci konference se natáčeli i videopodcasty pro které jsme připravili veškerou potřebnou kamerovou a záznamovou techniku a postarali se o plynulý chod natáčení.

V průběhu galavečera s dresscodem black-tie jsme ozvučili a osvítili společenské prostory i doprovodný program, který zahrnoval hudební a taneční vystoupení.

Děkujeme moc Lobkowiczkému paláci za příležitost se podílet na zajímavé konferenci s přesahem do mnoha dalších oblastí, příjemnou spolupráci i důvěru!

Chcete podobnou akci?

Podobné reference