DE:CLONE TONI&GUY

Proč být klonem, když jsme každý jedinečný? Tuto otázku si položila společnost TONI&GUY a v polovině dubna uspořádala v pražském Slovanském domě unikátní projekt DE:CLONE.

Unikátní projekt DE:CLONE byl určen pro všechny milovníky módy, kteří svůj styl teprve hledají nebo chtějí načerpat novou inspiraci. Celým dnem provázeli ambasadoři akce Jenovéfa Boková a Jan Cina.

Stylisté TONI&GUY ve Slovanském domě zdarma vytvářeli účesy dle posledních trendů a Douglas make-up artisté líčili. Součástí byly také unikátní fashion pop-up stores, kde módní značky odprezentovali své aktuální kolekce oblečení, doplňků a kosmetiky. To vše doplnilo moderní umění, hudba, design a workshopy s vybranými trendsettery ze světa módy.

Event rozhodně nebyl určen jen pro ženy. Připravena byla také sekce s pánskou vlasovou kosmetikou TONI&GUY, horkými tipy ze světa módy pro muže a jedinečný barber shop, který se specializuje na špičkové panské střihy a holení se znalostí nejmodernějších trendů. V rámci eventu DE:CLONE se každý muž mohl těšit na možnost změny střihu, úpravu vousů a individuální proškolení v oblasti stylingu, péče o vlasy a vousy.

AV MEDIA se postarala o technologické zajištění tohoto jedinečného projektu. Dodali jsme LED stěnu o rozměrech 5 x 3 m, pro odbavení obsahů i dokreslení atmosféry celého eventu. Dále jsme zajistili podia, bary, trussové konstrukce a celou řadu světel, která podtrhla náladové svícení celého prostoru (Robe pointe, Robe 600 LED WASH, led Bars). O produkční část večera se postaralo kreativní vizuální studio Lunchmeat (www.lunchmeat.cz).

Foto: Dita Havránková (ditahavrankova.com)

Chcete podobnou akci?

Podobné reference