Představení nové řady výtahových interiérů Otis

V zahradě Žofínského paláce se v květnu sešlo na sto klíčových klientů společnosti OTIS, aby oslavilo působení této úspěšné společnosti na českém trhu. Zároveň byla představena nová řada výtahových designů.

Společnost Otis působí ve více než 200 zemích a je největším výrobcem výtahů, eskalátorů a pohyblivých chodníků na světě. Jelikož se jedná o velmi moderní firmu, muselo tomu odpovídat i představení nové řady designu. AV MEDIA si pro technologické zajištění akce vybrala společnost GUARANT International, která společnosti Otis pomáhala s organizací. Řešení eventu jsme se chopili velmi originálně.

Dominantou hlavní stage byla LED stěna připomínající výtah, pro kterou byl vytvořen speciální 3D video obsah představující příběh nové řady výtahových interiérů. Dynamická prezentace dala klientům jasnou představu o možnostech produktů společnosti. AV MEDIA se postarala i o osvětlení zahradního stanu, které se barevně proměňovalo podle 3D videa na LED stěně. Hosté měli šanci si vyzkoušet Otis software na 65” dotykových panelech, na kterých si mohli složit vlastní výtahový design a zblízka si ho prohlédnout. Atmosféra eventu byla dokreslena originální kombinací DJ a swingové kapely, která hrála po celý večer. 

Chcete podobnou akci?

Podobné reference