Den otevřených dveří AV MEDIA

Tři inspirativní setkání v jeden jediný den! 8. září 2011 jsme si pro naše klienty připravili Den otevřených dveří v krásných prostorech Slovanského domu.

Našim klientům jsme nejdříve představili novinky z oblasti AV technologií, odpoledne si je mohli sami vyzkoušet a na večerní VIP party si je vychutnatli „všemi smysly“.

Technologie přinášejí užitek

Vnímáme velký rozdíl mezi tím, co audiovizuální technologie nabízejí a co naši klienti skutečně využívají, proto jsme se rozhodli naše klienty inspirovat. Připravili jsme pro ně Technologický workshop, kde jsme jim ukázali osvědčená inovativní řešení pro eventy i technické novinky, které pro ně připravujeme. Představili jsme jim hlavní výhody video mappingu, který učiní vaší akci jedinečnou a nezapomenutelnou. 

Část workshopu jsme odprezentovali pomocí 3D technologií s ukázkami obsahů, včetně 3D obsahů pro prezentace. Diváci nasadili brýle a poznali, co to znamená „být vtaženi do děje.“

Technologie přinášejí zábavu a radost

Odpoledne na klienty čekala komentovaná prohlídka sálu Slovanského domu, který jsme nabyli AV technologiemi až  k prasknutí. Z konferenčních pomůcek si tak klienti mohli vyzkoušet například ovládání prezentace gesty nebo pomocí tabletu.  Své kolegy mohli vyzvat na souboj v jedné z mnoha interaktivních her, která je pomocí bezdrátového ovaldače a systému Wii vtáhla přímo do centra akce a beztrestně si také mohli posprejovat stěnu vlastními návrhy graffiti díky novince interaktivní digitální Graffiti wall, kterou si dokáží užít nejen umělci, ale i návštěvníci jakékoliv akce. Svůj výtvor si navíc můžou nechat hned vytisknout nebo odeslat e-mailem na zadanou adresu.

Jeden prostor mnoho zážitků

Konferenční prostory, kde se dopoledne konal workshop jsme večer proměnili v zázemí pro grandiózní party, kterou jsme připravili společně se našimi partnery Via Perfecta, NAUSUS, Zátiší Catering, Invisio a Copa a kterou si klienti vychutnali doslova „všemi smysly“.  V rámci večerního programu byli hosté „přeneseni“ do pěti atraktivních prostředí, jejichž atmosféru vytvořila panoramatická projekce o šířce 53 metrů spojená se zvukem  a vhodně zvoleným obsahem. Nechali jsme je vychutnat místa  zalitá sluncem a teplem, cítit vůni moře i lesa a v přímém přenosu je nechal mistr šéfkuchař nahlédnout do své kuchyně. Vynikající a koncepčně připravené menu podávané formou flying buffet, herci oblečeni ke každému tématu do stylizovaných kostýmů pohybující se mezi hosty a další interaktivní aktivity, které byly představeny již v dopolední a odpolední části, dotvářely celkovou atmosféru tohoto jedinečného eventu.  Večerní party, které se zúčastnilo více než 350 hostů vyvrcholila tombolou a vystoupením DJ´s live hudebním doprovodem.

Chcete podobnou akci?

Podobné reference