PRAGUE PLAYOFFS 2019

Nejlepší parkuroví jezdci a koně světa v Praze.

V listopadu jsme druhým rokem zajistili sportovní akci Global Champions Prague PlayOffs. Čtyřdenní šampionát se konal v pražské O2 aréně a představili se nejlepší parkuroví jezdci a koně světa. Tato soutěž je v České republice je stále populárnější, a to i díky pestrému doprovodnému programu, který akce návštěvníkům nabízí. Diváci měli příležitost zhlédnout ukázky jezdeckých disciplín, show s koňmi, dětské dostihy na ponících, artistickou a uměleckou show. O to, aby byl program opravdu dokonalý a vtáhl diváky do děje, se postaral i náš tým z AV MEDIA EVENTS s moderním vybavením.

LED vstupní bránu s pojízdnými dveřmi si oblíbili samotní jezdci už v loňském ročníku. Brána sloužila pro soutěžící jako vstup na závodní plochu, ale díky variabilitě obrazové grafiky byla využívaná i pro účinkující při jejich show. Na bránu jsme nainstalovali pyrofekty kouře „Vesuvio“ pro ještě velkolepější entré.

Více o LED kinetické stěně si můžete přečíst ZDE.

Novinkou pro tento ročník byl LED prstenec kolem fixní projekční kostky, na který jsme též upevnili pyroefekty s kouřem. Prstenec se pohyboval dolů a nahoru dle aktuálního programu a obrazová grafika na prstenci korespondovala s ostatními projekčními plochy. Okolo kostky s LED prstencem jsme nainstalovali téměř 500 kusů kinetických světel. Tato pohyblivá světla byla zavěšena na 10m lanku, a tak nabízela nekonečně mnoho uskupení.

Kinetická světla mohou měnit v každé poloze barvy, tudíž jsme vytvořili velmi okouzlující dekoraci. Především při artistickém vystoupení tato instalace dodala magický nádech celé show a diváci od nejmenších po nejstarší byli naprosto uchváceni.

O celé synchronizované odbavení se postarala naše centrální video režie. Instalaci všech zařízení jsme započali týden před akcí, obrazovou grafiku připravila agentura LiveBros a zkoušení celé show probíhalo oba dva dny před slavnostním zahájením.

Podívejte se na další video a fotky z celé této akce níže. LED kinetickými světly vám také můžeme vytvořit neopakovatelnou atmosféru na jakékoliv vaši akci nebo právě LED kinetická brána vás inspiruje pro zrealizování vaší show.

Mrkněte se na videa z akce

Chcete podobnou akci?

Podobné reference