Roadshow České spořitelny

Česká spořitelna, největší česká banka podle počtu klientů, na konci roku 2016 objela šest lokací, aby představila svou budoucí strategii. AV MEDIA se postarala o technologické zajištění celé roadshow.

Společnost DDeM nás oslovila několik týdnů před začátkem roadshow s poptávkou kompletního AV zajištění scény, dekorací a kameramanské práce ve všech šesti lokacích. Nezbytností byla i spoluúčast na produkci. Náš obchodní manažer spolu s několika projektovými měli pouze několik dní na obhlídky, zpracování návrhu, nakreslení a nacenění. Zrealizovat roadshow pro klienta velikosti České spořitelny byla zkrátka a jednoduše výzva.

Klientovo zadání bylo proměnit hlavní scénu na televizní studio z roku 2025. To jsme vytvořili pomocí zahnuté LED stěny, která byla dominantou stage, a dalších dvou bočních LED ploch. Mimo to jsme se postarali i o ozvučení akce díky systému L-Acoustics a osvětlení pomocí světel Robe. Zajistili jsme i čtyři kamery s live přenosem a režii večera s odbavováním obsahů přes Millumin. Třešničkou na dortu byl FOG screen – promítání do mlhy, které zajistilo působivý vstup do sálu, projekce na podlahu a GOBO světla.

Během 5 týdnů jsme s roadshow České spořitelny objeli 6 lokací po České republice – pražské Sasazu a Forum Karlín, Park Hotel v Plzni, ostravský Gong, Fait Gallery v Brně a v neposlední řadě Filharmonii Hradec Králové. Každá lokalita měla svá specifika, ale díky našemu skvělému realizačnímu týmu se vše podařilo na jedničku.

Chcete podobnou akci?

Podobné reference