< Zpět

Týden inovací 2020

Tyden-inovaci-2020 (101)
Tyden-inovaci-2020 (54)
Tyden-inovaci-2020 (88) (1)

Týden inovací

Rok realizace: 2020
Kategorie: Eventy

V úterý 29. září jsme ve Foru Karlín zahájili Týden inovací ČR 2020. Součásti hlavní událost byl veletrh, kde organizátoři společně s partnery připravil pro účastníky virtuální realitu, ukázky robotů, aplikace nanotechnologie a mnoho dalšího. Veletrh představil firmy, které znamenají špičku v inovacích nejen v České republice. Pro účastníky zde byla taky možnost se zúčastnit skvělých inspirativních seminářů.

Tím, že ve Forum Karlín až do konce roku 2020 probíhá výstava Bylo, Nebylo, pro které jsou v hlavním sále pověšené speciálně nastavené projektory musel náš tým velmi opatrně manipulovat s trussy, aby technika z probíhající výstavy zůstala nedotčena. To nám trochu instalaci konference zkomplikovalo, ale náš tým to zvládnul na jedničku.

Nainstalovali jsme ozvučení, naše LED stěna v rozměru 16 x 3,5 m a kompletní zajištění osvětlení tradiční scénu ozdobilo do barev akce a zákazník byl nadšený. Na akci byly dodržovány interně stanovená NOCOVID pravidla. Součástí je i pravidelná dezinfekce high touch povrchů, v tomto případě to byl hlavně mikrofon, který koloval mezi řečníky. Děkujeme celému našemu týmu za odvedenou práci.

Potřebujete poradit?
Odebírat novinky Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz