< Zpět

Kinosál na Filmové a televizní fakultě v Bratislavě

DCI postprodukční řešení 4K na Katedře audiovizuálních studií

_MG_1694_DxO_AdobeRGB
_MG_1701_DxO_AdobeRGB copy
_MG_1712_DxO_AdobeRGB
_MG_1717_DxOAdobeRGB
Vysoká škola múzických umění na Slovensku logo

Vysoká škola múzických umění na Slovensku

Vysoká škola múzických umění v Bratislavě je největší uměleckou školou na Slovensku. Navštěvuje ji 1050 studentů, kteří rozvíjí svůj talent v divadelních, filmových, hudebních a tanečních studijních programech. Z absolventů VŠMU se stávají přední osobnosti slovenského umění a kultury. 

Rok realizace: 2017
Kategorie: Kina, Kultura

Na Filmové a televizní fakultě, katedře audiovizuálních studií jsme realizovali moderní kinosál

Filmová a televizní fakulta je nejstarší a nejprestižnější filmová škola na Slovensku. Katedra audiovizuálních studií poskytuje studentům jedinečný studijní program, který nenajdete nikde jinde na Slovensku, a to audiovizuální studia. Škola poskytuje posluchačům moderní technické vybavení se dvěma kinosály, kamerami, zvukovou aparaturou, střižnou a multimediálními učebnami. Studenti jsou tak skvěle připraveni na jejich budoucí povolání. Uplatnění najdou v široké škále profesí, souvisících s filmovou tvorbou, médii, ale i žurnalistice, rozhlase a dalších.

AV MEDIA digitalizovala stávající kinosál DCI projekční technologií 4K v postprodukční verzi na kino D-Cinema dle standardu DCI. Dodali jsme DCI postprodukční řešení 4K, s DCI projektorem 4K Barco DP4K-P včetně 4K serveru Doremi IMB - ShowVault. Součástí dodávaného řešení bylo i nové bílé plátno a rozšíření ozvučení na formát 7.1, podporované audioprocesorem DataSat AP20.

Potřebujete poradit?
Odebírat novinky Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz