Alenka z říše divů navštívila hotel Hilton

Houseňák, Tydlidum a Tydlidýn, Alenka a mnoho dalších hostů z pohádkového i z toho našeho světa se na konci června objevilo na magické party v hotelu Hilton. Na všechny čekal bohatý program plný překvapení.

Kongresový sál hotelu Hilton Prague se na jednu noc proměnil v místo, kde čáry a kouzla nebyly ničím neobvyklým. Pět set hostů, kteří přišli na party ve stylu Alenky v říši divů, přivítal u vchodu obchodní tým hotelů Hilton převlečený za bílé králíčky. Každý z nich pak musel projít magickou norou vedoucí do bájné říše Hiltonland, kde už čekali další králíčci, tentokrát s růžovým welcome drinkem. V sále kuchaři servírovali mezinárodní pochoutky pocházející z kuchyní dvou proslulých Hilton resturací, Zinc a CzechHouse Grill & Rotisserie, a také koktejly od barmanů Cloud 9 Sky bar & lounge.

Bohaté byly nejen stoly s pohoštěním, ale i program plný překvapení. Vystoupila profesionální taneční skupina Neonheads, vzduchem létaly obří bubliny, do kterých se občas schoval i nějaký umělec a nechybělo ani hlasování o nejlepší kostým, které vyhrála Srdcová královna. Celým večerem provázel Petr Vondráček v bezchybném kostýmu Kloboučníka.

Ani tento rok nechyběla tombola o hodnotné ceny jako například pobyty v hotelech Hilton po celém světě. Celkem se vybralo krásných 50 000 Kč, které poputují na podporu mladých lidí z děských domovů a pěstounské péče ve vzdělání. Michael Specking, generální manažer obou pražských hotelů Hilton, je osobně předal Petře Zapletalové zastupující nadaci Terezy Maxové.  

Jeden z hlavních partnerů akce, společnost AV MEDIA, se postarala o kompletní technologické zajištění a pomohla tak navodit kouzelnou atmosféru, která v pražském hotelu Hilton panovala. Využila k tomu moderních technologií - konkrétně se jednalo o 12-ti metrovou LED stěnu, na které po celý večer běžela zábavná kulisa s pohádkovými motivy, a čtyři boční projekce. Obrovský zájem mezi hosty vyvolal interaktivní bar, který pomocí speciální technologie osvětluje a mapuje objekty, které se na bar položí. Ve foyer zase zaujal tablemapping na stoly. Atmosféru sálu dokreslovala led světla Robe a ozvučení L’Acoustic.

Chcete podobnou akci?

Podobné reference