Brazilská noc v hotelu Hilton

Pražské hotely Hilton uspořádaly pro své klienty a obchodní partnery velkolepou párty ve stylu brazilského Rio de Janeira. Na všechny čekal bohatý program plný překvapení.

Kongresový sál hotelu Hilton Prague se na jednu noc proměnil v exotické místo, kde se tančila samba a míchala caipirinha. Pět set hostů, kteří přišli na party ve stylu Rio de Janeira, přivítal u vchodu obchodní tým hotelů Hilton v karnevalových kostýmech. V sále kuchaři servírovali mezinárodní pochoutky pocházející z kuchyní dvou proslulých Hilton resturací, Zinc a CzechHouse Grill & Rotisserie, a také koktejly od barmanů Cloud 9 Sky bar & lounge.

Bohaté byly nejen stoly s pohoštěním, ale i program plný překvapení. Vystoupila profesionální taneční skupina Tradición group, bubenická sestava Tam Tam Batucada a nechyběl ano ohňostroj. Celým večerem provázela Tonya Graves.

Jeden z hlavních partnerů akce, společnost AV MEDIA, se postarala o kompletní technologické zajištění a pomohla tak navodit neopakovatelnou atmosféru, která v pražském hotelu Hilton panovala. Na akci byly poprvé představeny dva 4K+ projektory Panasonic a světla ROBE Spiider. AV MEDIA je technologickým partnerem pražských hotelů Hilton od roku 2004.

Ani tento rok nechyběla tombola o hodnotné ceny jako například pobyty v hotelech Hilton po celém světě. Celkem se vybralo krásných 100 000 Kč, které poputují na podporu mladých lidí z děských domovů a pěstounské péče ve vzdělání. Michael Specking, generální manažer obou pražských hotelů Hilton, je osobně předal Terezii Šverdlinové zastupující nadaci Terezy Maxové.  

Chcete podobnou akci?

Podobné reference