Cirkus party v hotelu Hilton

Na konci května uspořádaly pražské hotely Hilton velkolepou párty pro klienty a obchodní partnery. Akce s tématem cirkusu proběhla v kongresovém sále hotelu Hilton.

BOHATÝ PROGRAM S CIRKUSOVOU TÉMATIKOU

Akce, která nabídla návštěvníkům bohatý program s cirkusovou tematikou, se zúčastnilo více než 400 hostů. Zástupci obchodního oddělení hotelu Hilton vítali návštěvníky v cirkusových kostýmech. Vedení hotelu včetně generálního ředitele Michaela Speckinga předvedlo cirkusové vystoupení v trénování medvěda, krocení tygra a vrhání nožů.

Součástí programu bylo i vystoupení známého kouzelníka a komika Richarda Nedvěda, který bavil celý kongresový sál hotelu Hilton. Hosté soutěžili o nejlepší kostým večera a bavili se různými aktivitami ve foyer. Mohli ochutnat cukrovou vatu, nechat si vyrobit zvíře z nafukovacího balonku či obdivovat umění různých akrobatů. Samozřejmě nechyběla ani charitativní tombola o hodnotné ceny včetně pobytů v hotelech společnosti Hilton Worldwide. Výtěžek byl předán Nadaci Terezy Maxové na podporu potřebných dětí.

Představení technologických novinek

Společnost AV MEDIA instalovala několik technologií, které přenesly návštěvníky do prostředí cirkusu. Konkrétně se jednalo o mobilní LED stěnu BARCO Ilite 6 BK, která na podiu jezdila a tvořila kulisu cirkusových manéží. Stěna byla doplněna o dva sloupy postavené z bezrámových obrazovek. Nad pódiem byly na kruhové konstrukci zavěšeny LED sítě, které posloužily jako zobrazovací prvek. Obsah videa byl odbavován pomocí technologie Coolux a atmosféru sálu dokreslovala světla Robe a ozvučení L-Acoustics.

Chcete podobnou akci?

Podobné reference