Klientská party ve stylu Bollywoodu

Na konci května uspořádaly pražské hotely Hilton velkolepou párty pro své klienty a obchodní partnery, s hlavním partnerem společností AV MEDIA.

Akce s tématem Bollywood, která proběhla v kongresovém sále hotelu Hilton Prague, se zúčastnilo téměř 400 hostů.

Bohatý program s indickou tématikou

Zástupci obchodního oddělení pražských hotelů Hilton vítali hosty v typických indických kostýmech. Generální ředitel obou pražských hotelů Hilton Michael Specking  se před hosty zjevil v převleku indického vládce, který byl na pódium přinesen na indických nosítkách.

Součástí programu bylo vystoupení bollywoodského tance v podání téměř čtyřiceti zástupců obchodního oddělení v tradičních indických kostýmech, vystoupení profesionálních tanečníků, krátký film s indickou tématikou v podání obchodního týmu hotelů nebo předstvení jógy. Hosté také soutěžili o nejlepší kostým a bavili se aktivitami ve foyer kongresového sálu, mohli se nechat namalovat hennou nebo se vyfotit v tématickém indickém fotokoutku. Celým večerem hosty provázel moderátor Patrik Hezucký.

Společnost AV MEDIA odprezentovala několik zajímavých technologií, které návštěvníky přenesly do prostředí Bollywoodu. Konkrétně se jedná o video mapping na kulisy stavby Tádž Mahalu propojené s velkoplošnými LED stěnami s vysokým rozlišením. Pražskou premiéru si v hotelu Hilton Prague také odbyly zcela nové projektory s pohyblivým obrazem. Atmosféru sálu dokreslovala LED světla Robe a ozvučení L-Acoustics.

Nechyběla tombola pro Nadaci Terezy Maxové dětem

Nechyběla tradiční charitativní tombola s hodnotnými cenami včetně pobytů v hotelech společnosti Hilton Wordlwide. Výtěžek prodeje lístků do tomboly dosáhl téměř  51.000 Kč a byl velkoryse zaokrouhlen na 151.000 Kč. Charitativní šek na tuto částku předal generální ředitel pražských hotelů Hilton Michael Specking Tereze Maxové na podporu aktivit Nadace Terezy Maxové dětem, konkrétně na vzdělání pro potřebné děti.

Chcete podobnou akci?

Podobné reference