Nová Škoda Rapid Spaceback brázdila okolí italského Lago di Garda

Během září a října letošního roku AV MEDIA realizovala technické zajištění dynamických prezentací pro společnost Škoda Auto.

Italské silničky prověřily nový Rapid Spaceback

V blízkosti starobylého italského města Verona si nový Rapid Spaceback vyzkoušeli novináři z celého světa. Dynamická prezentace trvala celých 25 dní a byla rozdělena do 3 lokací. Novináři měli možnost testovat různé typy nového vozu jak na dálnici od letiště Verona, tak na klikatých silničkách vedoucích oblastí vyhlášených italských vinic až k hotelu u jezera Lago di Garda, kde pro ně byla připravena jak konferenční část, tak i večerní společenský program. 

AV MEDIA zajistila kompletní technické vybavení na všech třech lokacích, včetně instalace a technické asistence během celé akce. 

Správně zvolené světlo navodilo dokonalou atmosféru

Ze strany zákazníka byl hlavní důraz kladen na perfektní nasvícení jak vystavených vozů a grafického designu, tak i venkovní nasvícení architektury hotelu a přilehlé zahrady. V celém areálu hotelu jsme použili více než 80ks LED světel Robe Flexi a Robe Anolis, dále 40ks scénických světel a speciálně pro tuto akci jsme pořídili zcela nová výstavní světla. Třešničkou na dortu bylo použití unikátních bateriových světel pro nasvícení prostoru pod slunečníky během večerního společenského setkání.

Netradiční řešení specilálních požadavků

Během konferenční části jsme zajistili i simultání tlumočení až do 4 jazyků. Všechny čtyři tlumočnické kabiny byly umístěny mimo konferenční místnost a tlumočníci tak neviděli přímo na řečníka. Proto jsme v místnosti nainstalovali roboticky ovládanou kameru a zprostředkovali tak tlumočníkům přímý přenos z konferenční místnosti, na základě kterého mohli snadno tlumočit. Dalším speciálním požadavkem klienta bylo co nejvíce omezit viditelnost kabelů. Kabeláž od světel a ozvučení tak byla netradičně uchycena přímo do konstrukce předělovacích stěn, aby nebyla vidět a nenarušila estetiku celého prostoru.

Chcete podobnou akci?

Podobné reference