Představení zimní kolekce Arena

Představení letošní zimní kolekce společnosti Arena proběhlo v holandském Rotterdamu. AV MEDIA se opět postarala o zajištění hladkého průběhu konferenční části.

Konferenční workshop pro klíčové světové distributory se konal v krásném moderním designovém NHOW Hotelu v Rotterdamu. Společnost Arena dělá vše pro to, aby bylo každé představení nové kolekce inovativní a s využitím moderních technologií.

AV MEDIA proto navrhla a realizovala scénu se třemi FullHD projekcemi a s back dropem o rozměrech 23 x 3,5 metru. Prostřední projekce byla přední a promítala se na odnímatelné plátno. Zbylé dvě boční projekce byly zadní. Sál byl vyplněn korporátním brandingem, který jsme realizovali ve formátu velkoplošných barevných tisků, polepů skleněných oken či samostojné grafiky. Atmosféru konferenčního večera dokreslovala ROBE světla a ozvučení JBL.

Připojujeme poděkování od klienta, který ocenil práci našeho týmu:

 
"As usual, it has been a pleasure to work with you and Michael: your professional and accurate approach has made the difference and since some seasons have contributed to bring Arena meetings up to a higher level. Then I would like to underline that we have particularly appreciated the level of preparation and positive attitude of the technical guys assisting us at the meeting in Rotterdam: I do hope that we will have the chance to cooperate with them again.
 
So on behalf of the whole Arena team, I would like to sincerely thank all of you for the work done in Rotterdam."
 

Chcete podobnou akci?

Podobné reference