Škoda Auto Importer of the Year 2013

Tradiční česká automobilka ŠKODA AUTO vyhlašovala svého nejlepšího importera v letošním roce opět na domácí půdě.

Celosvětová soutěž, které se účastní zástupci jednotlivých dovozců automobilů ŠKODA AUTO, je rozdělena do několika kategorií. V průběhu večera, který moderovala Lucie Výborná, byli vyhlášeni vítězové 4 kategorií a hlavní ceny Importer of the Year.

Vyhlášení soutěže v klášterních prostorech

Pro slavnostní večer byly zvoleny netradiční prostory Anežského kláštera v Praze. Šestnáct metrů vysoký historický sál kostela svatého Františka působil majestátním dojmem, který byl umocněn efektovým nasvícením různých prvků gotické architektury. Vzhledem k unikátnímu prostoru a ozvěnám se AV MEDIA musela vypořádat s náročným ozvučením hlavního sálu. Netradičním způsobem byla pojata i projekční plocha, která kopírovala gotický oblouk a krásně zapadla do klášterních prostor.

Pro odbavení této atypické projekce jsme použili grafický server Coolux a soustavu dvou FullHD projektorů. Zákazník ŠKODA AUTO jako vždy kladl vysoký důraz i na celkovou scénografii zahrnující podium, výkryt projekčního sloupu, světelných stativů a dekoraci režie. O všechny tyto prvky a o bezchybný průběh celého večera se postarala AV MEDIA.

Chcete podobnou akci?

Podobné reference