Zlatý Volant 2018

V PVA Letňany se uskutečnil již 41. ročník vyhlášení ankety Zlatý Volant. Zlatý večer motoristického sportu byl letos skutečně zajímavý – zúčastnili se ho například David Coulthard nebo Mick Doohan.

Na konci února byly v Kongresovém sále PVA Letňany během slavnostního večera moderovaného Liborem Boučkem uděleny ceny Zlatý volant, Zlatá řídítka, Zlaté oko a další zvláštní ocenění. Vyhlášení ankety se premiérově konalo v kongresovém sále PVA Expo v pražských Letňanech. Anketa se představila v novém kabátě. Na místě nechyběl startovní rošt plný závodních aut a další tematická výzdoba. O doprovodný program se postarali akrobaté z Losers Cirque Company.

AV MEDIA se i v letošním roce stala partnerem ankety Zlatý volant. Letošní spolupráce byla skutečně velmi komplexní – s agenturou Pozitif jsme se od počátku podíleli na projektové přípravě, scénáři a režii. Zároveň jsme zajistili dekorace, přímý přenos a postprodukci videa.

Spolu s agenturou jsme připravili originální event design a vytvořili 3D návrh set-upu. Po technologické stránce byla akce totiž velmi bohatá. Dominantou hlavní stage v kongresovém sále bylo 84m2 LED stěny Absen A3 Pro a o atmosféru se postaralo více než 100 inteligentních světel rozmístěných nejen na scéně, ale i po celém venue.

Anketa Zlatý volant byla letos spojena s nadací Keep Fighting. Fanoušci a partneři mohli finančně podpořit neziskovou organizaci inspirovanou životem sedminásobného mistra světa F1 a jednoho z nejlepších závodníků všech dob Michaela Schumachera. Výkonné ředitelce nadace Sabině Kehmové byl předán šek na 503 tisíc korun, které se v rámci kampaně podařilo vybrat.

Foto: Michal Štěpánek

Chcete podobnou akci?

Podobné reference