< Zpět

PRAGUE PLAYOFFS 2019

Nejlepší parkuroví jezdci a koně světa v Praze.

2019_PlayOff_DH_ctvrtek-7
2019_PlayOff_DH_nedele_fin-19
IMG_1654

Rok realizace: 2020
Kategorie: Eventy

V listopadu jsme druhým rokem zajistili sportovní akci Global Champions Prague PlayOffs. Čtyřdenní šampionát se konal v pražské O2 aréně a představili se nejlepší parkuroví jezdci a koně světa. Tato soutěž je v České republice je stále populárnější, a to i díky pestrému doprovodnému programu, který akce návštěvníkům nabízí. Diváci měli příležitost zhlédnout ukázky jezdeckých disciplín, show s koňmi, dětské dostihy na ponících, artistickou a uměleckou show. O to, aby byl program opravdu dokonalý a vtáhl diváky do děje, se postaral i náš tým z AV MEDIA EVENTS s moderním vybavením.

LED vstupní bránu s pojízdnými dveřmi si oblíbili samotní jezdci už v loňském ročníku. Brána sloužila pro soutěžící jako vstup na závodní plochu, ale díky variabilitě obrazové grafiky byla využívaná i pro účinkující při jejich show. Na bránu jsme nainstalovali pyrofekty kouře „Vesuvio“ pro ještě velkolepější entré.

Více o LED kinetické stěně si můžete přečíst ZDE.

Novinkou pro tento ročník byl LED prstenec kolem fixní projekční kostky, na který jsme též upevnili pyroefekty s kouřem. Prstenec se pohyboval dolů a nahoru dle aktuálního programu a obrazová grafika na prstenci korespondovala s ostatními projekčními plochy. Okolo kostky s LED prstencem jsme nainstalovali téměř 500 kusů kinetických světel. Tato pohyblivá světla byla zavěšena na 10m lanku, a tak nabízela nekonečně mnoho uskupení.

Kinetická světla mohou měnit v každé poloze barvy, tudíž jsme vytvořili velmi okouzlující dekoraci. Především při artistickém vystoupení tato instalace dodala magický nádech celé show a diváci od nejmenších po nejstarší byli naprosto uchváceni.

O celé synchronizované odbavení se postarala naše centrální video režie. Instalaci všech zařízení jsme započali týden před akcí, obrazovou grafiku připravila agentura LiveBros a zkoušení celé show probíhalo oba dva dny před slavnostním zahájením.

Podívejte se na další video a fotky z celé této akce níže. LED kinetickými světly vám také můžeme vytvořit neopakovatelnou atmosféru na jakékoliv vaši akci nebo právě LED kinetická brána vás inspiruje pro zrealizování vaší show.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=A0Mfjy539J4&list=PLIYDzjZ4S27G2JS5zKOyalj3kYV4_RwGE

Potřebujete poradit?
Odebírat novinky Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz