Broadway Musical Night

I letos uspořádali pražské hotely Hilton velkolepou oslavu pro své klienty a partnery. Letošním tématem byla Noc muzikálů na Broadwayi.

Kongresový sál hotelu Hilton Prague se na jednu noc proměnil v světoznámou Broadway. Pět set hostů již u vchodu vítali známé osobnosti v kostýmech ze známých představení. V sále kuchaři servírovali mezinárodní pochoutky pocházející z kuchyní dvou proslulých Hilton resturací, Zinc a CzechHouse Grill & Rotisserie, a také koktejly od barmanů Cloud 9 Sky bar & lounge.

Bohaté byly nejen stoly s pohoštěním, ale i program plný překvapení. Vystoupila profesionální taneční skupina, ale i obchodní tým hotelu Hilton si připravil zábavné hudební video. Celým večerem provázela česká zpěvačka a herečka Olga Lounová.

Jeden z hlavních partnerů akce, společnost AV MEDIA, se postarala o kompletní technologické zajištění a pomohla tak navodit neopakovatelnou atmosféru, která v pražském hotelu Hilton panovala. Na akci jsme zvolili zadní projekci o rozměrech 16x5m, kterou jsme vytvořili pomocí projektorů Panasonic RZ21. Slabšími projektory (DZ13) jsme nasvítili věže okolo hlavní stage. O atmosféru  a osvětlení hlavní stage se postarala světla PATT, PATT2013, Mega Pointe a Spiider, odbavená na pultu GMA 2. AV MEDIA je technologickým partnerem pražských hotelů Hilton od roku 2004. O perfektní zvuk se postal systém Kiva od L-Acoustics.

Ani tento rok nechyběla tombola o hodnotné ceny jako například pobyty v hotelech Hilton po celém světě. Celkem se vybralo krásných 100 000 Kč a charitativní šek na tuto částku předal generální ředitel hotelu Hilton Prague Michael Specking a generální ředitel hotelu Hilton Prague Old Town Christian Schwenke ředitelce Nadace Terezy Maxové dětem Terezii Sverdlinové. Další soutěží o hodnotné ceny bylo hlasování o nejlepší kostým. Fotograf nahrával fotografie soutěžících přímo do online hlasovacího systému, který zajistila společnost Nausus. 

Foto: Stanislav Milata

Chcete podobnou akci?

Podobné reference