Třetí ročník Výročních cen ČEA

Česká eventová asociace i přes současnou komplikovanou situaci uspořádala další ročník Výročních cen a díky AV MEDIA EVENTS odvysílala živý on-line přenos udílení z našeho pražského oneAVstudia

Tým AV MEDIA EVENTS odvysílal úspěšně první gala akci z oneAVstudia. Česká eventová asociace se v této nelehké době nevzdala a rozhodla se národní soutěž o nejlepší event roku 2019 Výroční ceny ČEA uskutečnit. Náš tým zajistil technicky celé oneAVstudio, odkud se celé slavnostní předávání vysílalo živě a tato mimořádná akce se opravdu povedla. Společnost XLab zajistila digitální odbavení celé akce a produkční agentura Event Arena navrhla koncept přenosu a postarala se o hladký průběh celé akce.

Slavnostní udílení cen trvalo 140 minut, ze studia přenos moderoval Adam Nedvídek a předseda České eventové asociace mu byl po celou dobu nápomocen, aby virtuálně předával ceny vítězům. Na místě byl také přítomen DJ, který na živo podkresloval atmosféru celého vyhlášení. Do studia se vzdáleně připojilo několik slavných osobností jako Jakub Kohák, moderátor Libor Bouček, herec Tomáš Hanák a další.  Všichni soutěžící byli po celý přenos připojeni on-line přes aplikaci Webex, sledovali přímý přenos v této aplikaci a při vyhlašování jednotlivých kategoriích byli přepojeni přímo do studia na LED obrazovku. Množství vzdáleně připojených hostů do studia bylo opravdu četné a celý tým zvládl organizaci i technickou zátěž na jedničku. Diváci mohli přenos sledovat z domova na kanálech YouTube a Facebook.

Živý on-line přenos v době vysílání zaznamenalo přes 500 zhlédnutí, vč. připojení ze záznamu se počet navyšuje na více než 1 000. Zajistili jsme tak první virtuální gala akci bez problémů a dokázali jsme, že i v současné složité situaci zvládneme slavnostní eventy on-line.

 

Vítězové jednotlivých kategorií ZDE

Záznam z živého vysílání ZDE.

Chcete podobnou akci?

Podobné reference