Ozářili jsme Karlovy Vary

Podívejte se, jak jsme technicky doplnili několik realizací doprovodného programu nejprestižnějšího filmového festivalu ve střední a východní Evropě – Mezinárodní Filmový Festival Karlovy Vary.

Tentokrát jsme se vydali na největší filmový festival v České republice, a to do Karlových Varů. Podívejte se, jak jsme technicky doplnili několik realizací doprovodného programu nejprestižnějšího filmového festivalu ve střední a východní Evropě – Mezinárodní Filmový Festival Karlovy Vary.

Náš technický tým jel do Varů na instalaci Moët Champagne Lounge. Produkční společnost Smart Production kreativně navrhla svěží a moderní řešení pro lounge v kavárně Franz Joseph. Bylo nám ctí se technicky spolupodílet na realizaci projektů a vytváření skvělou atmosféru pro návštěvníky festivalů. Dodali jsme LED obrazovku ve velikosti 3,5 × 2,5 která sloužila jako pozadí venkovního baru. U entrée kavárny byla rohová LED obrazovka, na které hrály fragmenty z výstavy iMucha. Nainstalovali jsme dekorační osvětlení v kavárně a zajistili jsme ozvučení celé lounge. Společnosti Smart Production děkujeme za důvěru a zvolení AV MEDIA EVENTS jako technického dodavatele pro tento event.

V pondělí brzo ráno jsme vyrazili do Karlových Varů znovu, a to s plným náklaďákem audiovizuální techniky pro akci našeho klienta Studio Barrandov, který v Karlových Varech oslavil 90. výročí od založení Barrandov Studia. Nainstalovali jsme technickou režii ve společných prostorách restaurace Goethes Beer House, kde probíhalo představení českých filmů pro rok 2021/2022 distribuční společnosti BIOSCOP. Pro tuto akci jsme zajistili ozvučení, osvětlení a LED zobrazovač, na kterém jsme odbavili teasery a krátké ukázky představených filmů. Libor Bouček celé představení moderoval a zval si k sobě na podium filmové tvůrce a herce filmů: Přání Ježíškovi, Indián, Vyšehrad: Film, Betlémské světlo a Tajemství staré bambitky 2. Jiří Bartoška se akce také zúčastnil jako jeden z herců filmu Zbožňovaný. Celé představení jsme streamovali na náš LED vozík, který jsme nainstalovali venku pro účastníky filmového festivalu. Venku jsme postavili menší stage, na které proběhl koncert skupiny Otto Hejnic Trio, kterou jsme také ozvučili. Po jejich jazzovém vystoupení jsme vyklidili stage a technicky jsme doplnili hudební a taneční vystoupení divadelního představení Amerikánka. Byl to den plný zážitku pro náš oneAVteam od brzkých ranních hodin, kdy přijížděli a stavěli akci až do noci, kdy jsme po skončení balení techniky opustili areál. Celý den pršelo, ale náš tým se s tím skvěle vypořádal.

Také jsme technicky vypomohli našemu klientovi, labelu Bigg Boss, který během filmového festivalu uspořádal třetí ročník pop-up klubu jménem KAISER 55. Od úterý do sobotního rána se v areálu bývalého Poštovního dvora uskutečnilo několik vystoupení známých českých interpretů jako například Monkey Business, Rytmus a JAR. Zde jsme se postarali o projekci a areál doplnili LED zobrazovačem.

Technický tým si neodpočinul ani poslední den naší účasti na festivalu. Veškerou techniku (bezmála 20 tun), totiž museli naši kluci vytáhnout až na střechu hotelu Thermal. Náš klient tam pořádal soukromý večírek pro VIP klienty a AV MEDIA EVENTS celou akci technicky zajistili. Postavili jsme zastřešené pódium pro vystupující, které jsme osvítili a ozvučili – dodáváme, že to bylo poprvé v historie hotelu, kdy se na střeše hotelu stavěla takto velká konstrukce. Užili jsme si vystoupení zpěvačky Debbi i vystoupení Jiřího Korna, po kterém následoval velkolepý ohňostroj s hudebním doprovodem, který si užili i návštěvníci festivalu. Díky efektovým světlům, kterými jsme nasvítili celou střechu včetně stanů s cateringem, se vytvořila příjemná atmosféra celé akce… Akce se vydařila, počasí nám přálo, veškerá technika fungovala bezchybně a klient byl velmi spokojený.

Chcete podobnou akci?

Podobné reference