Palác Žofín plný květin přivítal již 76. Zahradnický ples

Záplava květin, zajímaví hosté, vynikající vystupující umělci – tak vypadal pražský palác Žofín během Zahradnického plesu.

V pořadí již 76. Zahradnický ples vítal hosty v pátek 9. 2. 2018 a v sobotu 10. 2. 2018 ve slavnostně nasvíceném paláci Žofín. Záplava květin, zajímaví hosté, vynikající vystupující umělci a hlavně příjemná atmosféra jsou atributy tradičního Zahradnického plesu. Po náročných přípravách a několika dnech aranžování květin se uskutečnil jeden z nejkrásnějších plesů, který pořádala Agentura NKL ve spolupráci s hlavními partnery plesu společnostmi Florentina Praha a AV MEDIA. Jednalo se o první velkou společenskou událost, na které jsme s Agenturou NKL společně se podíleli.

 „Se společností AV MEDIA se potkáváme v paláci Žofín již několik let v rámci technického zajištění společenských akcí. Když jsme na počátku letošního roku 2018 hledali partnera pro dlouhodobou spolupráci, oslovili jsme právě AV MEDIA pro jejich profesionální služby a silné postavení na trhu v oblasti audiovizuálních řešení,“ okomentoval naší spolupráci Petr Denk, ředitel obchodního a programového oddělení Agentury NKL.

 AV MEDIA se postarala o technologické zajištění všech tří sálů paláce Žofín a také o nasvícení celé budovy 60 LED světly Robe. Dominantou pódia v hlavním sále byla LED stěna o rozměrech 6 x 4 m, nechybělo ani perfektní nazvučení, o které se postaral nový PA systém L´Acoustic Syva spolu s reproboxy X12 a X8. Do Malého a Rytířského sálu jsme kromě PA systému na ozvučení DJ, malé kapely a cimbálové kapely, použili LED Bary a LED PARy pro vytvoření perfektní atmosféry.

 „Příprava a samotné technické zajištěné plesu nás přesvědčilo, že tzv. jsme nešlápli vedle,“ dodal Petr Denk. „Pružnost reakce na případné změny, komplexní tok informací a osobní přístup je to, na co se můžeme spolehnout. Jsme rádi, že našim hostům můžeme nabídnout nejen krásný palác Žofín, dobrou zábavu, skvělou gastronomii ale i perfektní technické zajištění pořádaných akcí.“

Foto: Martin Švancar 

Chcete podobnou akci?

Podobné reference