Výroční ceny ČEA rozdány

Pořádání akcí v loňském roce se dalo přirovnat k ruské ruletě, přesto se našlo dost odvážlivců, kteří se nebáli riskovat.

A risk je zisk, v tomto případě spíše vítězství, a to v každoročním předávání Výročních cen České eventové asociace. Předávání se konalo v hybridním formátu v prostorách Fóra Karlín.

V současnosti zde probíhá výstava Bylo nebylo, jejíž chod máme společně s Fórem pod palcem. Proto jsme využili promítacích pláten a projektorů, které jsou již nainstalované a celkový design eventu jsme našili do podobného rozvržení.

Celý sál lemovala projekční plátna, na kterých jsme promítali všechny nominované projekty. Ke zhlédnutí byla tato minivýstava před samotným předáváním. Letošní ročník nesl podnázev „Ukažte srdce eventů!“ Symbolická srdce zasypala doslova celou místnost. Aby diváci dodrželi social distancing, byla srdíčka promítána i na zem v daných vzdálenostech. Na úroveň srdíček se rozmístily židličky tak, aby byl dodržen nutný odstup účastníků.

Ještě před samotným usazením byl ale na bezpečnost brán zřetel při příchodu. U registrace se museli návštěvníci prokázat negativním testem či očkovacím průkazem. Samotné předávání cen bylo bezkontaktní, na podium byly ceny postaveny na malířský stojan, kde si vítězové cenu převzali. O bezpečnostní stránku akce se postaral náš no-covid manažer.

Večerem hosty provedl Lukáš Fritscher. Předat cenu na podium přišlo několik významných hostů, včetně Víta Rozehnala, předsedy České Eventové Asociace.

Udělování cen

Porota, která tentokrát pojímala třicet členů, pečlivě vybírala vítěze v šesti základních kategoriích. Mezi ně se řadily eventy na podporu obchodních vztahů, ale i těch se zákazníky. Nezapomnělo se ani na B2E, tedy eventy podporující vztah se zaměstnanci, které bylo v loňském roce na dálku obzvlášť těžké uspořádat. Firmy se ale s překážkami popasovali s grácií a kreativitou.

Dále byla udělena zvláštní cena za přínos oboru, a také za mimořádný počin. Počinu se zhostili MVP events s.r.o. s projektem „Milada 70: Zavražděna komunisty.“ V sále přejela husí kůže během děkovné řeči a videa z eventu nejednomu účastníkovi.

Po předávání se mohli vítězové vyfotit se svými trofejemi a společně diskutovat o projektech minulých i budoucích.

Organizovat předávání cen v netradičním formátu pro nás byla příjemná výzva. Výstava projektů byla pojata unikátně a Fórum Karlín se tak mohlo ukázat návštěvníkům zase z jiné perspektivy.

Kompletní seznam všech výherců a fotogalerii si můžete prohlédnout ZDE.

O ČEA NAPSALI TAKÉ:

Fotografie: Stanislav Milata

Chcete podobnou akci?

Podobné reference