EY Podnikatel roku České republiky

V pražském paláci Žofín bylo již po sedmnácté předáno ocenění EY Podnikatel roku. Po technologické stránce byl tento ročník zcela inovativní.

EY Podnikatel roku je nejprestižnější světová soutěž podnikatelů, která vzdává hold výjimečným osobnostem. V České republice bylo toto ocenění předáno již po sedmnácté. Stejně jako v předchozích letech jsme se postarali o technologickou stránku celé akce, která ale letos byla v mnohém inovativní.

V letošním roce jsme poprvé použili LED stěnu o velikosti 76m2 (19x4m), která vystřídala doposud používané projekce. Scéna díky ní výrazně ožila a podpořila moderního ducha eventu. Další inovací bylo otočení set-upu v hlavním sále, což nám umožnilo vytvořit velkolepější scénu. LED stěna i tak zabírala téměř celou šířku sálu, a tak se nám naskytla výzva umístění ozvučení. Zvolili jsme trussovou konstrukci s reproduktory L-Acoustics Kiva umístěnou za scénou.

Kromě ozvučení jsme se letos poprvé postarali i o IT řešení. Registrace na akci probíhala přes EasyEvent – potvrzení účastníci obdrželi vstupenky s QR kódy, díky kterým registrace probíhala velmi rychle. Zajistili jsme i tlumočení, živý kamerový přenos a záznam. Signal byl odbaven přes Barco E2.

Držitelem prestižního ocenění EY Podnikatel roku 2016 České republiky se stal Petr Chmela, spoluzakladatel a spolumajitel společnosti TESCOMA s.r.o. Tato světová soutěž (Entrepreneur Of The Year®) byla založena společností EY ve Spojených státech amerických v roce 1986. Jejím cílem je ukázat veřejnosti vynikající osobní příklady na poli podnikání, které mohou být vzorem pro mladé, začínající podnikatele. V České republice se soutěž koná od roku 2000.

Foto: www.stanislavmilata.cz

Chcete podobnou akci?

Podobné reference