Basketbalista roku 2019/2020

Tento rok proběhlo každoroční vyhlášení cen Basketbalista roku v Mariánských Lázních. Stage, videoobsahy, zvuk, pyrotechniky a světla byla to spektakulární show!

Na konci července vyrazil náš tým do Mariánských Lázních, kde se odehrávalo každoroční vyhlášení cen Basketbalista roku. Společně s produkční společností Livebros jsme technicky odbavili celý galavečer na hlavní kolonádě. Kromě vyhlášení vítězů seznámila na galavečeru Česká basketbalová federace novináře a sportovce s novým logem federace, a to velice kreativní formou na LED obrazovce.

Náš tým šesti techniků stavil akci dva dny. Postavili stage, která byla dekorovaná LED obrazovkou, ta tvořila interaktivní rám celé stage. Nastavili jsme efektová světla, ozvučení i pyrotechniku. Během akce jsme veškeré připravené videoobsahy, pyrotechniku, světla a zvuk odbavili přes Timecode.

Nakonec byl celý galavečer velkým úspěchem, pyrotechnická show udělala na účastníky dojem a náš tým si po dlouhé době ve studiích užil změnu v podobě venkovní akce. Nejlepším českým basketbalistou sezóny se potřetí za sebou a celkově pošesté stal Tomáš Satoranský. Gratulujeme všem výhercům a těšíme se na další rok.

Chcete podobnou akci?

Podobné reference