Den otevřených dveří Prague Marriott Hotelu 2013

Dne 27.5.2013 jsme realizovali pronájmovou prezentaci do korporátního segmentu dohromady s naším dlouhodobým partnerem hotelem Prague Marriott Hotelem.

Společně jsme uspořádali Den otevřených dveří hotelu Marriott, na kterém jsme představili nejnovější technologická řešení konferenčních místností, které se nejčastěji v hotelu používají a ukázali pozvaným hostům nejnovější trendy a inspiraci, jak mohou konferenční a společenské akce vypadat atraktivněji.

Jednotlivé místnosti byly upraveny dle různých eventů

V místnostech Bohemia 1-3, která se používá jako hlavní konferenční sál, jsme připravili ukázku edge-blendingu pro menší konferenční místnosti a doplňkový videomapping na kulisu zeměkoule. Hlavním tématem pro diskuzi s hosty v této místnosti se pak staly možnosti animací a dynamických obsahů na míru, které techniku doprovázejí.

Místnost Moravia byla připravena na gala večeři a doplněná z naší strany efektní LCD stěnou a LCD sloupy pro vyhlašování výsledků v průběhu gala večeře. Nasvícení sálu bylo do zlaté barvy a hosty celá instalace inspirovala k přemýšlení nad tím, jak doladit místnost na společenská setkání.

A v neposlední řadě jsme v salonku Karlštejn představili nové možnosti školení nebo efektivní porady na SMART Board LCD a získali zpětnou vazbu z celé akce přes interaktivní hlasování na iPadech.

Na závěr prohlídky se hosté občerstvili novou selekcí coffee breaků, které připravil šéf kuchař Prague Marriott Hotelu. Za den jsme provedli přes 70 hostů převážně z korporátního a agenturního segmentu, zaznamenali velký ohlas i zájem o naše služby. V neposlední řadě patří velké poděkování za podporu ze strany Prague Marriott Hotelu.

Chcete podobnou akci?

Podobné reference