Future Port 2019

Na začátku září proběhl v prostorách Průmyslového paláce a jeho přilehlého okolí třetí ročník dvoudenního eventu spojujícího v sobě festival, konferenci a výstavu. Jeho téma bylo jasné: budoucnost.

Do Prahy zamířily desítky řečníků z celého světa, aby zde přednášely o technologiích, zdraví, mobilitě a mnoha dalších tématech týkající se budoucnosti lidstva. Souběžně probíhající konference představila regionální lídry z oblasti podnikání, průmyslu, školství a politiky.

Mezi více než stovkou vystavovatelů v expo části vynikl stánek Komerční banky, který jsme technologicky zajistili. Jednalo se o 6,5 m vysokou vertikálně prohlou LED stěnu s roztečí 3,9 mm, na kterou navazovala LED podlaha o ploše 63 m2. Svou výškou tak šlo o nejimpozantnější stánek. Viditelný byl z celé výstavní haly. A co bylo na použitém řešení nejlepší? Kombinací předního i spodního pohledu vznikl věrný dojem reálného prostoru.

Tuto efektní formu vizualizace bankovnictví budoucnosti podtrhl propracovaný obsah od Evoke Concept.

Vedlejší stánek Komerční banky pak demonstroval finanční poradenství na dálku prostřednictvím videokonference s bankéřem.

Fotky: Stanislav Milata

Chcete podobnou akci?

Podobné reference