Tatabojs „onLive“ na vlastní kůži

On-line koncert ze studia nám nestačil, chtěli jsme dopřát posluchači zážitek podobný jako na opravdovém koncertě. Že to není možné? S kapelou Tatabojs jsme to dokázali!

Technicky jsme se zapojili do Benefičního koncertu kapely Tatabojs v Divadle v Celetné, který se koná každý rok a ani tento rok (přes restrikce vlády) nebyl výjimkou. S pomocí agentury Brainz Studio a kapely Tatabojs jsme zajistili koncert s názvem „onLive, který diváky upoutal, nadchl a hlavně si udržel živou atmosféru.  Diváci koncert mohli sledovat z bezpečného domácího prostředí a pomocí reakcí na webu se mohli i vzdáleně zapojovat do vysílání například pískotem či potleskem. Podle množství reakcí lidí je to velmi bavilo!

Dodali jsme LED stěnu a techniku potřebnou ke kvalitnímu streamování. Kapelu zabíraly celkem čtyři kamery a divák si sám mohl vybrat, kterou bude chtít sledovat. Samotní diváci se mohli vidět na LED stěnách a být tak aktivní součástí celého koncertu. Kapacita reálného divadla v Celetné byla naplněna více než 40x – dopřáli jsme nevšední zážitek 9 456 sledujícím a vybralo se 150 000 Kč.

Proměňte omezení ve výhodu a nabídněte i vašim fanouškům nevšední zážitek jako to udělala skupina Tatabojs. Koncert, který vznikl během 3 týdnů určitě předčil očekávání všech. Z dodavatele techniky jsme se stali součástí skvělého týmu, který dokázal vytvořit atmosféru živého koncertu on-line. 

Chcete podobnou akci?

Podobné reference