Mezinárodní hudební festival v kouzelném Krumlově

Dlouholetá spolupráce nás letos opět zavála do jednoho z nejkrásnějších měst – Českého Krumlova.

Příprava celé akce odstartovala u nás ve skladu, kde kluci skladníci nakládali tři dny čtyři nákladní vozy plné materiálu potřebného na stavbu stage. Vyrazili jsme do Českého Krumlova, kde již 8 let zastáváme roli technického partnera na Mezinárodním Hudebním Festivalu Český Krumlov. Náš tým zkušených techniků postavil za dva dny 15 x 14 metrů velké podium se střechou, a také sestavil zakrytou tribunu pro 300 lidí.

Pořadatel festivalu Auviex byl nucen letošní jubilejní 30. ročník posunout na pozdější termín, který nakonec připadl na září. I přes tento posun se fanoušci festivalu mohli těšit na 16 koncertů v kouzelném Krumlově. Podium jsme postavili v Pivovarské zahradě, krásném místě plném zeleně s výhledem na krumlovský zámek.

Na festival se po deseti letech vrátila světoznámá operní legenda, dirigent a zpěvák Plácido Domingo, který dechberoucím vystoupením zahájil celý galakoncert. O pár dní později stage obsadil jazzový bubeník Billy Cobham, který diváky rozpohyboval v Pivovarské zahradě. Posledním vystoupením pro nás byla Broadway Night, kde zahraniční muzikáloví zpěváci představili nejznámější melodie z muzikálů Kabaret, Fantom opery či Bídníci, a také další světoznámé popové hity jako I Will Always Love You nebo Last Dance.

Všechna vystoupení jsme ozvučili, postarali jsme se také o světelnou show na podiu. Na festival jezdí několik let náš stálý tým. Díky těmto zkušenostem si technický tým se vším vždy bez problémů poradí. Klientovi děkujeme za důvěru a těšíme se na další ročník, který doufáme proběhne v obvyklém termínu.

Jak vypadala stavba stage?

Chcete podobnou akci?

Podobné reference