2020 Zlín Film Festival

Zlín Film Festival 2020 proběhl a jak! Sice v jiném termínu než obvykle, ale příjemná atmosféra se jim jako vždy podařila vytvořit.

Tento rok to byl jubilejní 60. ročník pro Mezinárodní festival filmů pro děti a mládež ve Zlíně. I přesto, že festival proběhl v nestandardním termínu a v nejisté době, organizátoři vytvořili bohatý program. Kromě soutěžních snímků se festival letos zaměřil i na téma „2020: Návrat do budoucnosti“ a v rámci doprovodného programu připomněl účastníkům i bohatou festivalovou historii. Nejstarší a největší filmový festival svého druhu na světe nabídnul letos 315 snímků z 50 zemí světa, z toho 158 jich byla na festivalu uvedená v premiéře.

AV MEDIA EVENTS je technickým partnerem Zlín Film Festivalu již čtvrtým rokem. Technicky jsme odbavili celý galavečer a postavili jsme v kongresovém centru ve Zlíně LED obrazovku 14x4 m. Celý galavečer byl živě vysílán na ČT art a byl velikým úspěchem.

Po celou dobu festivalu jsme díky našim tlumočnických hubům zajistili tlumočení v šesti sálech v kině Zlaté Jablko a taky v malém sálu kongresového centra. 

Během festivalu celé město Zlín ožije a běží spoustu vedlejších programu. V parku Svobody byl postavený náš BDF LED kontejner, který zobrazoval vše, co se dělo na vedlejší postavené stagi. Tam proběhl i koncert Českého rozhlasu, který pokračoval diskotékou. Při diskotéce vytvořil a pouštěl animace náš zaměstnanec Tomáš Hartman, což umocnilo celkovou atmosféru této venkovní party. Ve městě jsme měli také postavený náš LED vozík, který informoval účastníky festivalu o programu, vysílal výsledky půlmaratonu a vysílal živě galavečer.

Chcete podobnou akci?

Podobné reference