Národní svatoludmilská pouť v Tetíně

Spolek Svatá Ludmila 1100. let, zajištoval oslavy a veškeré akce zaměřené na připomínku 1100. výročí smrti sv. Ludmily.

V rámci těchto oslav proběhla národní svatoludmilská pouť v Tetíně, kde jsme s velkým týmem zajistili veškerou technickou produkci, včetně dodávky energie a technologií. Na místě jsme zajistili kompletní nazvučení tetínské louky, dodávky a rozvod elektrické energie pro naše technologie, jídelní stany a toalety, které dodal hlavní organizátor eventu - společnost Johnny Servis.

Na hlavním podiu probíhala od rána duchovní mše a následně hlavní bod programu, a to Národní poutní mše svatá celebrovaná papežským legátem. Vyrobený audiosignál z této mše jsme předali České televizi k přímému přenosu.

Pro náš tým to byla velice příjemná změna. Zadání od klienta bylo jasné, navrhnout na zelené louce bez přístupu elektrické energie akci pro 8.000 až 10.000 poutníků. Aby celá mše byla dobře slyšet a vidět, postavili jsme pro návštěvníky čtyři PA věže s naším systémem NEXO STM a výsledek byl skvělý!

Přímý přenos zajistila Česká televize na kanále ČT2, tento signál jsme přenášeli na naší outdoorovou LED obrazovku o velikosti 9x5 m. LED s konstrukcí jsme umístili na pravé straně menšího pódia, kde probíhaly dva večerní koncerty kapel The Backwards a Abba World Revival. Pro tuto menší stage jsme připravili light design a kompletní nazvučení obou kapel.

Klient tuto spolupráci vyhodnotil kladně se slovy „Tak se potkáme na další výročí za 100 let!“

Chcete podobnou akci?

Podobné reference