Jak jsme stavěli hlavní scénu Pálavského vinobraní

Blíží se doba vinobraní, což je skvělá zpráva pro všechny milovníky vína, ale i pro nás. Techniku v tomto období již pravidelně naložíme a odvezeme směrem do Mikulova, kde každoročně probíhá Pálavské vinobraní.

Na technickém zajištění hlavní scény spolupracujeme již od roku 2007, díky tomu nás už jen tak něco nepřekvapí.

Letos po dvouleté pauze amfiteátr ovládla spousta skvělých umělců. V pátek si publikum užilo Wohnout či kapelu Olympic. V sobotu proběhlo na hlavním pódiu slavnostní zahájení, po kterém nastoupila skupina The Tap Tap. Scénu poté ovládli hlavně muži – vystoupili No Name, Ben Cristovao a na závěr zazněly známé písně kapely MIG 21.

Pod palcem jsme měli i tentokrát celou hlavní scénu Pálavského vinobraní. Klientovi jsme na klíč zajistili návrh scény a pronájem techniky. To znamená zastřešené podium, rigging, zvuk, světla, a také video.

Rozsah dodávané techniky se postupně zvětšuje společně s rostoucí popularitou akce, požadavky účinkujících a příchodem nových audio vizuálních technologií.

Kvalitní ozvučení celého prostoru zajistil Line Array system NEXO STM, osvětlení scény inteligentní světla ROBE BMFL, Pointe a Spiider. Vizuální zážitek podpořilo 5 velkoplošných LED obrazovek s kamerovým přenosem.

Pořadatel byl i tentokrát se spoluprací spokojen, proto můžeme s radostí říct, že máme potvrzenou rezervaci na příští ročník. Budeme se těšit!

 

 Foto: Pavel Hotárek

Chcete podobnou akci?

Podobné reference