Popáté na Zlínském Filmovém Festivalu

Festivalové období se tento rok i kvůli opatřením přesunulo do druhé poloviny léta. Změna termínu ale návštěvníky neodradila, a tak jsme se mohli po pauze opět setkat v prosluněném Zlíně, kde celý zářijový týden probíhal druhý díl Zlín Film Festivalu (ten první se v původním termínu uskutečnil on-line).

Aktivně jsme se na festival vrátili již popáté, abychom se postarali o klíčová technická řešení.

Naše LED obrazovky návštěvníkům vždy zaručí, že bude festival vidět v každé části zlínského centra.

První LED obrazovka byla umístěna do Parku Komenského, který tentokrát ovládla Česká Televize. Několikrát denně travnatou plochu obsadily děti, které si mohly například vyzkoušet, jaké je moderovat vlastní pořad. Pro ranní ptáčata zde také probíhaly pravidelné rozcvičky.

Na náměstí Míru jsme tentokrát umístili LED vozík. Z ní se návštěvníci dozvěděli o budoucím programu filmovém, ale i doprovodném. Běžely zde také trailery a poděkování partnerům. Právě na náměstí bylo umístěno i jedno z podií. Ve večerních hodinách se tak opakovaně náš tým přesunul v doprovodu zlínských studentů audiovizuální tvorby před podium a společně se postarali o kamery. Koncerty byly promítány i na naší LED obrazovce.

Pokud byli návštěvníci pozorní, mohli zahlédnout také náš krátký spot, který byl sladěn s tématem letošního festivalu – Literatura ve filmu.

Přestože festivalu počasí velmi přálo a lákalo diváky k venkovnímu programu, kina byla téměř neustále obsazená. I v nich se náš oneAVteam pohyboval také. Byly zde nainstalovány naše tlumočnické kabiny, díky kterým mohli tlumočníci živě překládat například diskuse a rozhovory se zahraničními hosty.

V rámci festivalu již tradičně proběhl také Festivalový půlmaraton, který se konal pošesté. Letošními vítězi byli Martin Kučera a Petra Poučová.

Nesměli jsme chybět ani u zlatého hřebu festivalu – Galavečera. Podium s filmovými dekoracemi jsme doplnili velkou LED obrazovkou. Postarali jsme se také kompletně o celý přímý přenos, který jsme ve spolupráci s Českou televizí úspěšně odbavili.

Festival jsme si jako každý rok velmi užili a těšíme se, co společně vymyslíme na příští ročník.   

Nechte se vtáhnout to teplých zářijových dní plných filmů a zážitků s naším videem:

„Jsme nesmírně vděční za dlouholetou spolupráci i za to, že se na tým AV Media můžeme spolehnout jako na zkušeného a spolehlivého partnera, který nám zajišťuje technologie a podílí se tak na hladkém průběhu našeho filmového festivalu,“ výkonná ředitelka Jarmila Záhorová.

 

Přeneste se s námi do Zlína

Chcete podobnou akci?

Podobné reference