< Zpět

Jak jsme stavěli hlavní scénu Pálavského vinobraní

Blíží se doba vinobraní, což je skvělá zpráva pro všechny milovníky vína, ale i pro nás. Techniku v tomto období již pravidelně naložíme a odvezeme směrem do Mikulova, kde každoročně probíhá Pálavské vinobraní.

HAK_5959
HAK_4510
HAK_6295
HAK_5756

Rok realizace: 2021
Kategorie: Eventy

Na technickém zajištění hlavní scény spolupracujeme již od roku 2007, díky tomu nás už jen tak něco nepřekvapí.

Letos po dvouleté pauze amfiteátr ovládla spousta skvělých umělců. V pátek si publikum užilo Wohnout či kapelu Olympic. V sobotu proběhlo na hlavním pódiu slavnostní zahájení, po kterém nastoupila skupina The Tap Tap. Scénu poté ovládli hlavně muži – vystoupili No Name, Ben Cristovao a na závěr zazněly známé písně kapely MIG 21.

Pod palcem jsme měli i tentokrát celou hlavní scénu Pálavského vinobraní. Klientovi jsme na klíč zajistili návrh scény a pronájem techniky. To znamená zastřešené podium, rigging, zvuk, světla, a také video.

Rozsah dodávané techniky se postupně zvětšuje společně s rostoucí popularitou akce, požadavky účinkujících a příchodem nových audio vizuálních technologií.

Kvalitní ozvučení celého prostoru zajistil Line Array system NEXO STM, osvětlení scény inteligentní světla ROBE BMFL, Pointe a Spiider. Vizuální zážitek podpořilo 5 velkoplošných LED obrazovek s kamerovým přenosem.

Pořadatel byl i tentokrát se spoluprací spokojen, proto můžeme s radostí říct, že máme potvrzenou rezervaci na příští ročník. Budeme se těšit!

 

Přečtěte si krátkou referenci z Pálavského vinobraní 2019: https://www.avmedia.cz/reference/eventy/59_4767-palavske-vinobrani-2019_eventy

 Foto: Pavel Hotárek

Potřebujete poradit?
Odebírat novinky Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz