DSC_0749

SŠ AUTOMOBILNÍ A INFORMATIKY V PRAŽSKÉ HOSTIVAŘI

Jsou zde čtyři nové vysoce vybavené učebny. Tyto třídy byly navrženy tak, aby vznikly prostory vybavené různorodou nejmodernější technikou a byly využitelné pro co největší počet různých předmětů.

Hybridní výuka ZŠ Ratibořická

Hybridní výuka na ZŠ Ratibořická v Praze

Ve škole i na dálku.

uča

Jazyková laboratoř doma

O zkušenost s distanční výukou angličtiny v době uzavřených škol se s námi podělila paní učitelka Mgr. Radka Konečná ze ZŠ 5. května v Liberci. Podívejte se na zpětnou vazbu od žáků. Máte-li Robotel, zkuste to také!

botlik6_1

Online výuka může téměř úplně nahradit výuku ve škole

SOŠ Drtinova vyuužívá pro výuku na dálku možnosti, které nabízí Google Classroom, Clickmeeting, Bookwidgets a především Robotel SmartClass+

online 1_1

Online výuka 4.A v České Kamenici

Pro žáky je každodenní spojení již zařazeno do denního rozvrhu a všichni se na sebe těšíme.

Online_výuka_2020_6

Nová situace, nová výzva

Malá venkovská škola se dokázala vypořádat s krizovou situací díky předchozí aktivní práci a projektům, v nichž získala nadstandardní vybavení a pedagogickou průpravu formou týmových školení, a rozjela online výuku.

2

Virtuální konference "Výuka na dálku"

Virtuální konference pro školy inspiruje, jak zůstat v současné době v kontaktu i na dálku.

Smíšená VÝUKA: VE TŘÍDĚ I NA DÁLKU

Návrat dětí do škol bude náročný. Učitelé se budou muset věnovat nejen své třídě, často rozdělené na dvě skupiny přímo ve škole, ale i jednotlivcům, kteří se budou stále učit na dálku z domova. Lze to vůbec zvládnout? Řešením je přenášet výuku ze třídy online do domácností distančních žáků. Učitel standardně vede hodinu, jen má připnutý bezdrátový klopový mikrofon a celé dění je snímáno prostřednictvím kamery. Děti se navzájem vidí a přes video může probíhat výuka, diskuse i hodnocení. Právě sociální kontakt, komunikace a interakce jsou důležitými aspekty vzdělávání a prosté zadání úkolů k vypracování to nenahradí. Navíc sestavu využijete poté i v běžném školním roce, například pro výuku dlouhodobě nemocných žáků nebo při společných projektech s partnerskými školami v zahraničí.

NEPŘESTÁVEJTE (SE) VZDĚLÁVAT! VÝUKA NA DÁLKU JE ŘEŠENÍ

Existují však řešení, díky kterým je možné omezit negativní dopad karanténních opatření. Ať už využijete cloudových prostředí pro spolupráci, nebo webinářů či vzdálené výuky ve virtuálních třídách. Připojit se na hodinu z bezpečí a pohodlí domova je ten nejlepší a efektivní způsob, jak pokračovat s výukou navzdory současným nepříznivým okolnostem.

PROSTŘEDÍ PRO SDÍLENÍ, SPOLUPRÁCI
A AKTIVITY ON-LINE
PRO ŠKOLY S MS OFFICE 365
WEBINÁŘE, VIDEOKONFERENCE,
ON-LINE KOMUNIKACE
   FUNKČNÍ ŘEŠENÍ PRO 
ON-LINE VÝUKU A KOMUNIKACI

 

Proběhlo 6 virtuálních konferencí pro management škol!

Nestihli jste je? Níže najdete to nejdůležitější včetně záznamu.

 

27. 3. 2020 ZDE 3. 4. 2020 ZDE
17. 4. 2020 ZDE 30. 4. 2020 ZDE
15. 5. 2020 ZDE 12. 6. 2020 ZDE

Smíšená (HYBRIDNÍ) VÝUKA

Služby

Snažíme se hledat optimální řešení, které uspokojí potřeby každého individuálního zákazníka. Nabízíme partnerství s cílem vzájemného dlouhodobého rozvoje.

Zajišťujeme komplexní projekční činnost v oboru audiovizuálních a prezentačních systémů. Kvalitní projektová dokumentace je základem každého úspěšného řešení.

Tým špičkových profesionálů se postará o instalaci dodané technologie. Klienti oceňují příjemné vystupování, znalost techniky, flexibilní přístup, profesionální projektové vedení a dodržení termínů.

Potřebujete získat základní dovednosti, chcete se zdokonalit nebo inspirovat ve využití ICT? Vyberte si ze široké nabídky kurzů nebo akreditovaných školení vedených zkušenými lektory z AV MEDIA.

Pokud z nějakého důvodu nepracuje námi dodané zařízení správně, pokusíme se vám co nejrychleji pomoci. Jsme tu pro vás 7 dní v týdnu.

Nabízíme pronájem a obsluhu nejmodernější audiovizuální/IT techniky pro širokou škálu akcí, od firemních školení, přes korporátní kongresy, společenské akce a veletržní expozice až po zábavné show.

Produkty

Interaktivní tabule SMART Board přináší další možnosti do výuky. Prstem ovládáte, popisovačem píšete a rukou mažete.

Interaktivní LCD displeje vstupují do českých tříd. Hlavní výhodou oproti interaktivní tabuli nebo interaktivnímu projektoru jsou nižší provozní náklady.

Interaktivní dotykový projektor je nový způsob interaktivity pro školní prostředí.

Datový projektor je zařízení, které zobrazuje signál z počítače či jiného zdroje na projekční plochu. Dataprojektor najde uplatnění tam, kde je potřeba větší obraz, než je úhlopříčka LCD monitorů.

Dokumentové kamery snímají jakýkoliv 3D předmět nebo text a pomocí projektoru nebo displeje jej zobrazují skupině diváků.

Softwarové aplikace ve školním prostředí se soustředí na zapojení žáků a studentů do výuky pomocí interaktivní tabule nebo žákovských zařízení v rámci třídy či cloud prostředí.

Moderní výuka vyžaduje také kvalitní digitální obsah. Nové elektronické verze učebnic jsou obohacené o animace, videa, zvuky i různá individuální a skupinová cvičení pro žáky a studenty.

Jazyková laboratoř nebo jazyková učebna je moderní výukové prostředí s přehlednou digitální knihovnou. Ta je plná připravených výukových materiálů, které jsou roztříděné v jednotlivých lekcích výuky.

Systémy PASCO jsou určeny pro měření ve fyzice, chemii a ostatních přírodních vědách. Díky měřicím systémům Pasco se zvyšuje zajímavost běžně méně oblíbených přírodovědných předmětů.

Robotické stavebnice a kódování podporují technickou výuku ve školách. Rozvíjí matematické a logické myšlení žáků.

Potřebujete poradit?
Odebírat novinky Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz