PICT133213

SMART Board v každé předškolní třídě má smysl

První dvě interaktivní tabule školka pořídila již před několika lety. Dnes má interaktivní tabuli SMART Board již v každé třídě a paní učitelky si je nemohou vynachválit.

PICT116866

Komplexní řešení pro mateřské školy v praxi

Základní škola a Mateřská škola L. Kuby 48 v Českých Budějovicích se dlouhodobě zaměřuje na každodenní využívání výpočetní a prezentační techniky ve výuce.

Judr-marese_2

ZŠ JUDr. Mareše a MŠ Pampeliška

Děti v MŠ Pampeliška i v ZŠ JUDr. Josefa Mareše otestovaly interaktivní stůl SMART Table. ZŠ je kompletně vybavena moderními AV technologiemi.

MŠ-Jílkova-v-Praze-6

MŠ Jílkova v Praze 6

Učitelé v MŠ Jílkova používají 2-3x týdně interaktivní tabuli na procvičení aktivit. Pro děti je interaktivní výuka zábavná, díky vnímání zrakem, sluchem i pohybem.

KVALITNÍ VZDĚLÁVÁNÍ UŽ OD MATEŘSKÉ ŠKOLY

Vzdělávání začíná již v předškolním věku. Cílem mateřské školy je podpořit děti v rozvoji schopností a celkové připravenosti pro nástup do první třídy. Učitelům v mateřských školách výrazně pomáhají interaktivní metody výuky, díky nim je poznávání pro děti zábavou.

  • Využívají-li děti interaktivní technologie již v předškolním věku, dobře se adaptují na nástroje a aktivity, které je čekají po nástupu do školy. 
    To může zmírnit stres a usnadnit přechod do první třídy.
  • Interaktivní pomůcky dělají výuku mnohem zajímavější. 
    Z pohledu MŠ přináší technologie možnost zapojit v jednom okamžiku větší kolektiv, ať už do rozvojových aktivit či při zábavě.
  • Moderní interaktivní technologie v předškolním věku podporují přirozený rozvoj paměti, logického myšlení, postřehu, koncentrace pozornosti a správného rozhodování, vzájemné spolupráce a tolerance, komunikační dovednosti, naslouchání a pomáhají např. i při osvojování základů cizích jazyků.
  • Pro bezproblémové a spolehlivé fungování ICT technologií ve škole je nutností stabilní, dostupná a bezpečná síťová infrastruktura s dostatečnou konektivitou.

 AKTUÁLNÍ CENÍK PRO ŠKOLY nabídka školení 

Služby

Snažíme se hledat optimální řešení, které uspokojí potřeby každého individuálního zákazníka. Nabízíme partnerství s cílem vzájemného dlouhodobého rozvoje.

Zajišťujeme komplexní projekční činnost v oboru audiovizuálních a prezentačních systémů. Kvalitní projektová dokumentace je základem každého úspěšného řešení.

Tým špičkových profesionálů se postará o instalaci dodané technologie. Klienti oceňují příjemné vystupování, znalost techniky, flexibilní přístup, profesionální projektové vedení a dodržení termínů.

Potřebujete získat základní dovednosti, chcete se zdokonalit nebo inspirovat ve využití ICT? Vyberte si ze široké nabídky kurzů nebo akreditovaných školení vedených zkušenými lektory z AV MEDIA.

Pokud z nějakého důvodu nepracuje námi dodané zařízení správně, pokusíme se vám co nejrychleji pomoci. Jsme tu pro vás 7 dní v týdnu.

Nabízíme pronájem a obsluhu nejmodernější audiovizuální/IT techniky pro širokou škálu akcí, od firemních školení, přes korporátní kongresy, společenské akce a veletržní expozice až po zábavné show.

Produkty

Interaktivní tabule SMART Board přináší další možnosti do výuky. Prstem ovládáte, popisovačem píšete a rukou mažete.

Interaktivní dotykové displeje SMART Board jsou novinkou na trhu. Mají jasnější obraz, větší rozlišení a žádné stínění.

Interaktivní dotykový projektor je nový způsob interaktivity pro školní prostředí.

SMART kapp 84" je moderní, digitální nástupce bílé (fixové) tabule. Umí poznámky převést do digitální podoby a uložit na USB nebo poslat na mobilní telefon.

Interaktivní podlaha Magic Box promění jako mávnutím kouzelného proutku podlahu školky ve strhující interaktivní svět pro malé předškoláky.

Datový projektor je zařízení, které zobrazuje signál z počítače či jiného zdroje na projekční plochu. Dataprojektor najde uplatnění tam, kde je potřeba větší obraz, než je úhlopříčka LCD monitorů.

Dokumentové kamery snímají jakýkoliv 3D předmět nebo text a pomocí projektoru nebo displeje jej zobrazují skupině diváků.

Softwarové aplikace ve školním prostředí se soustředí na zapojení žáků a studentů do výuky pomocí interaktivní tabule nebo žákovských zařízení v rámci třídy či cloud prostředí.

Moderní výuka vyžaduje také kvalitní digitální obsah. Nové elektronické verze učebnic jsou obohacené o animace, videa, zvuky i různá individuální a skupinová cvičení pro žáky a studenty.

Jazyková laboratoř nebo jazyková učebna je moderní výukové prostředí s přehlednou digitální knihovnou. Ta je plná připravených výukových materiálů, které jsou roztříděné v jednotlivých lekcích výuky.

Potřebujete poradit?
Odebírat novinky Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz